vyberte rok
Klasovokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
55,15%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
13,33%
Iván Farkas SMK
11,52%
Peter Oremus NEKA
8,79%
Milan Uhrík ĽSNS
8,79%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,82%
Ľászló Hajdu MKDA
0,61%
Ján Marko NP

Volebná účasť

24,94
%
2017 1. kolo
20,89
%
2013 2. kolo
19,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,94%
2013 2. kolo 20,89%
2013 1. kolo 19,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
150 hlasov
2
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
131 hlasov
3
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
107 hlasov
4
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
104 hlasov
5
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
99 hlasov
6
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
97 hlasov
7
Róbert Balkó, SMK-MKP
95 hlasov
8
Štefan Korman, NEKA
92 hlasov
9
Peter Bulla, NEKA
91 hlasov
10
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
90 hlasov
11
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
86 hlasov
12
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
81 hlasov
13
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
76 hlasov
14
Peter Oremus, NEKA
74 hlasov
15
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
72 hlasov
16
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
17
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
56 hlasov
18
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
19
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
20
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
21
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
22
Branislav Diďák, NEKA
33 hlasov
23
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
24
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
25
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
26
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
27
Ľubomír Moravčík, NEKA
24 hlasov
28
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
29
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
30
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
31
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
32
Renáta Kolenčíková, NEKA
21 hlasov
33
Miroslav Tvrdoň, NEKA
21 hlasov
34
Igor Demo, NEKA
20 hlasov
35
Janka Buršáková, NEKA
18 hlasov
36
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
37
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
38
Marek Šesták, NEKA
17 hlasov
39
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
40
Branislav Dobrovodský, NEKA
17 hlasov
41
Ivan Michna, NEKA
16 hlasov
42
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
43
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
44
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
45
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
46
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
47
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
48
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
13 hlasov
49
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
12 hlasov
50
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
51
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
52
Roman Mrázik, NEKA
12 hlasov
53
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
54
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
55
Miroslav Gut, NEKA
11 hlasov
56
Štefan Štefek, NEKA
10 hlasov
57
Róbert Sitár, NEKA
10 hlasov
58
Mariana Kováčová, NEKA
10 hlasov
59
Peter Košťál, NEKA
10 hlasov
60
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
61
Róbert Anda, SDKÚ-DS
10 hlasov
62
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
63
Jozef Hrozenský, NEKA
9 hlasov
64
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
65
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
66
Marta Rácová, NEKA
7 hlasov
67
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
68
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
69
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
70
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
71
Mário Duchoň, KSS
5 hlasov
72
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
73
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
74
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
75
Ján Laurenčík, NP
3 hlasov
76
Štefan Mirga, SZSZO
3 hlasov
77
Milan Proksa, SZS
3 hlasov
78
Viliam Mokráň, SZSZO
2 hlasov
79
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
80
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
81
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
82
Dušan Chebeň, NP