Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
54,24%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
45,76%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
48,37%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
43,72%
Peter Oremus NEKA
5,58%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,93%
Robert Dick MS
0,93%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,47%
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
126 hlasov
2
Róbert Balkó, SMK-MKP
109 hlasov
3
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
102 hlasov
4
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
97 hlasov
5
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
96 hlasov
6
Ladislav Prešinský, NEKA
89 hlasov
7
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
89 hlasov
8
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
81 hlasov
9
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
79 hlasov
10
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
79 hlasov
11
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
74 hlasov
12
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
74 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
69 hlasov
14
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
42 hlasov
15
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
32 hlasov
16
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
17
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
18
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
30 hlasov
19
Peter Oremus, NEKA
20 hlasov
20
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
21
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
22
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
23
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
24
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
15 hlasov
25
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
26
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
14 hlasov
27
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
14 hlasov
28
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
29
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
8 hlasov
30
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
8 hlasov
31
Milan Chalachan, SMS
8 hlasov
32
Eva Antošová, SNS
8 hlasov
33
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
7 hlasov
34
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
35
Stanislav Hamar, SNS
5 hlasov
36
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
4 hlasov
37
Milan Greguš, SNS
4 hlasov
38
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
39
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
40
Vladimír Lauko, SNS
4 hlasov
41
Vladislav Borík, SOĽ
3 hlasov
42
Martin Mikuláš, SNS
3 hlasov
43
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
44
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
45
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
46
Pavol Otepka, ASV
2 hlasov
47
Ivan Habiňák, SNS
2 hlasov
48
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
50
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
51
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
52
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
53
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
54
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
55
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
57
Ivana Matušková, SMS
1 hlasov
58
Oľga Froncová, SNS
1 hlasov
59
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
60
Anton Žikla, KSS
1 hlasov
61
Jozef Čapla, SNS
1 hlasov
62
Anna Čagalová, SNS
1 hlasov
63
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
64
Eduard Kolesár, ASV
1 hlasov
65
Jaroslav Lörinčík, KSS
66
Jaroslav Lopata, KSS
67
Pavol Leštinský, KSS
68
Ján Kollár, KSS
69
Peter Spišiak, NaS - ns
70
Jozef Šiška, KSS
71
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
72
Viliam Mokraň, KĽS
73
Ondrej Ňorba, KSS

Volebná účasť

24,94
%
2017 1. kolo
20,89
%
2013 2. kolo
19,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,94%
2013 2. kolo 20,89%
2013 1. kolo 19,48%