Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
57,94%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14,02%
Štefan Straka KSS
11,21%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
5,61%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,74%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,74%
Anton Korba NEKA
2,80%
Jozef Mihalčin SĽS
0,93%
Dorota Bujňáková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
40 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
36 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
31 hlasov
4
Marcela Pčolinská, NOVA
28 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
25 hlasov
6
Ľubomír Lukič, SMER - SD
23 hlasov
7
Dušan Molek, SMER - SD
22 hlasov
8
Štefan Straka, KSS
16 hlasov
9
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
10
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
11
Rastislav Košalko, KOS
13 hlasov
12
Lukáš Bičej, KOS
13 hlasov
13
Marek Cerula, SNS
10 hlasov
14
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
15
Michal Džuka, SOĽ
9 hlasov
16
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
17
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
18
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
19
Radovan Kapraľ, KOS
7 hlasov
20
Anton Pavúk, NOVA
7 hlasov
21
Ján Šimko, NaS - ns
6 hlasov
22
Eva Lenková, NaS - ns
6 hlasov
23
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
6 hlasov
24
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
25
Milan Reich, KOS
5 hlasov
26
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
27
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
28
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
29
Matúš Krajňák, SĽS
4 hlasov
30
Ladislav Hromada, NOVA
4 hlasov
31
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Ľubomír Pidany, SĽS
4 hlasov
33
Peter Ondko, NEKA
3 hlasov
34
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
35
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasov
36
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
3 hlasov
37
Milan Madura, ĽS-HZDS
3 hlasov
38
Monika Palková, Z-SNP
3 hlasov
39
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
40
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
41
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
42
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
43
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
45
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
46
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
47
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
48
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
49
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
50
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
51
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
52
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
53
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
54
Emília Rujaková, SĽS
55
Pavol Drobný, SĽS
56
Pavol Štefanko, EDS
57
Peter Jacko, EDS
58
Miroslav Kaliaš, SRK
59
Jozef Karchňák, ÚSVIT
60
Ján Katriňák, SRK
61
Ján Macuga, EDS

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
24,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 1. kolo 24,01%