Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
55,21%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
20,08%
Adrián Mikuš NEKA
14,29%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
4,25%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,86%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Šujan, NEKA
87 hlasov
2
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
59 hlasov
3
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
53 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
53 hlasov
5
Michal Ďureje, NEKA
53 hlasov
6
Ladislav Smatana, NEKA
52 hlasov
7
Ladislav Procházka, NEKA
52 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
52 hlasov
9
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
51 hlasov
10
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
51 hlasov
11
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
45 hlasov
12
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
41 hlasov
13
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
36 hlasov
14
Silvia Grúberová, NEKA
36 hlasov
15
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
33 hlasov
16
Michal Dobiš, NEKA
31 hlasov
17
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
30 hlasov
18
Juraj Leporis, NEKA
29 hlasov
19
Katarína Svobodová, NEKA
28 hlasov
20
Tomáš Tines, NEKA
27 hlasov
21
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
26 hlasov
22
Zuzana Hujsiová, NEKA
26 hlasov
23
Martin Drozd, NEKA
25 hlasov
24
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
24 hlasov
25
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
24 hlasov
26
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
27
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
23 hlasov
28
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
23 hlasov
29
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
22 hlasov
30
Michaela Brunclíková, NEKA
21 hlasov
31
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
21 hlasov
32
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
21 hlasov
33
Silvia Bošnovičová, NEKA
20 hlasov
34
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
35
Helena Dadíková, NEKA
20 hlasov
36
Miroslav Ertel, DS
19 hlasov
37
Dušan Šimka, NEKA
18 hlasov
38
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
18 hlasov
39
Branislav Doboš, REPUBLIKA
17 hlasov
40
Ľuboš Jelačič, NEKA
17 hlasov
41
Mária Šramková, NEKA
15 hlasov
42
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
43
Alojz Vlčko, NEKA
14 hlasov
44
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
45
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
46
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
47
Ambróz Jamriško, NEKA
14 hlasov
48
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
49
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
50
Radoslav Iždinský, NEKA
11 hlasov
51
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
11 hlasov
52
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
11 hlasov
53
Vladimír Revický, REPUBLIKA
11 hlasov
54
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
10 hlasov
55
Andrea Filt, DS
9 hlasov
56
Viera Mrázová, NEKA
9 hlasov
57
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
9 hlasov
58
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
59
Eva Hodásová, KSS
9 hlasov
60
Igor Sojka, KSS
4 hlasov

Volebná účasť

30,75 %

Historický vývoj

29.10. 2022 30,75 %
04.11. 2017 1. kolo 19,16 %
09.11. 2013 1. kolo 12,01 %