Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
51,85%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
33,33%
Ľubomír Žabár NEKA
6,48%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
3,70%
Marián Herdel NEKA
2,78%
Peter Palko KSS
1,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Vrábeľ, NEKA
75 hlasov
2
Jozef Balčirák, NEKA
55 hlasov
3
Katarína Macháčková, NEKA
39 hlasov
4
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
5
Štefan Mjartan, SMER - SD
22 hlasov
6
Viera Beňová, NEKA
21 hlasov
7
Jozef Stopka, SMER - SD
19 hlasov
8
Mohamed Hemza, SMER - SD
19 hlasov
9
Ján Bodnár, SMER - SD
18 hlasov
10
Ľuboš Maxina, NEKA
17 hlasov
11
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
12
Ján Cipov, SMER - SD
15 hlasov
13
Ján Belanský, NEKA
15 hlasov
14
Dana Melišková, NEKA
15 hlasov
15
Richard Takáč, SMER - SD
15 hlasov
16
Dušan Ďuriš, SMER - SD
15 hlasov
17
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
18
Miloš Cúcik, NEKA
14 hlasov
19
Vladimíra Ďuračková, NEKA
14 hlasov
20
Martin Lukačovič, SMER - SD
13 hlasov
21
Štefan Gaman, SMER - SD
13 hlasov
22
František Tám, SMER - SD
12 hlasov
23
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
24
Marek Daniš, ĽS-HZDS
11 hlasov
25
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
26
Vojtech Čičmanec, NEKA
8 hlasov
27
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
28
Mária Luprichová, SNS
7 hlasov
29
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
30
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
31
Adriána Svitková, SMS
6 hlasov
32
Vojtech Bartoš, NEKA
6 hlasov
33
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
5 hlasov
34
Petra Kobetičová, NEKA
5 hlasov
35
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
5 hlasov
36
Milan Bureš, KSS
5 hlasov
37
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
38
Ján Dobrovodský, NEKA
5 hlasov
39
Peter Juríček, NEKA
4 hlasov
40
Viliam Kurbel, NEKA
4 hlasov
41
Dušan Šimka, NEKA
4 hlasov
42
Vladimír Petráš, SNS
4 hlasov
43
Helena Dadíková, NEKA
3 hlasov
44
Anton Turčan, KSS
3 hlasov
45
Branislav Ondruška, SNS
3 hlasov
46
Jozef Škadra, SNS
3 hlasov
47
Vladimír Buzalka, NEKA
3 hlasov
48
Ľudovít Vojtko, SNS
3 hlasov
49
Andrej Plachý, KSS
3 hlasov
50
Jozef Meluš, NEKA
3 hlasov
51
Ján Mokrý, SNS
3 hlasov
52
Marián Mikula, KSS
3 hlasov
53
Marek Michalovič, NEKA
2 hlasov
54
Augustín Jozef Lang, SNS
2 hlasov
55
Zuzana Kútna, SMS
2 hlasov
56
Róbert Frimmel, NEKA
2 hlasov
57
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
58
Jana Červienková, NEKA
2 hlasov
59
Jaroslav Hanzel, NEKA
2 hlasov
60
Emil Divéky, SNS
1 hlasov
61
Viera Masaryková, NEKA
1 hlasov
62
Boris Borovica, SNS
1 hlasov
63
Štefan Škríp, SNS
1 hlasov
64
Roman Hlaváč, NEKA
1 hlasov
65
Jaroslav Daniš, DOST
66
Patrícia Grófová, NEKA
67
Anton Špeťko, NEKA
68
Miroslav Samiec, KSS
69
Jozef Zubák, DOST
70
Miroslav Valach, KSS

Volebná účasť

19,16
%
2017 1. kolo
12,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,16%
2013 1. kolo 12,01%