Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,82%
Rudolf Bauer KDS
18,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
68,23%
Rudolf Bauer KDS
15,88%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,97%
Dominika Palaščáková NOVA
3,25%
Lukáš Sisák KSS
3,25%
Ivan Kuhn OKS
1,81%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,44%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,44%
Jozef Holečko NEKA
0,72%
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
243 hlasov
2
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
48 hlasov
3
Miroslav Bačenko, NEKA
43 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
38 hlasov
5
István Zachariaš, SMK-MKP
34 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
32 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
25 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
9
László Iván, SMK-MKP
22 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
22 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
22 hlasov
12
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
13
Ján Marton, NOVA
20 hlasov
14
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
16
Vojtech Staňo, SMER - SD
17 hlasov
17
Dominika Palaščáková, NOVA
16 hlasov
18
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
19
Viktor Dulina, NEKA
14 hlasov
20
Jozef Holečko, NEKA
14 hlasov
21
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
22
Anton Király, SMK-MKP
13 hlasov
23
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
24
Ladislav Bartók, NEKA
12 hlasov
25
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
26
Peter Papáč, KSS
12 hlasov
27
Róbert Šándor, NEKA
11 hlasov
28
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
11 hlasov
29
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
30
Ivan Buchla, SNS
10 hlasov
31
Jenő Csoltkó, NEKA
10 hlasov
32
Ivan Hriczko, NEKA
9 hlasov
33
Július Grulyo, NEKA
9 hlasov
34
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
35
Roman Horváth, SRÚS
8 hlasov
36
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
37
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
38
Ján Stanislav, SNS
8 hlasov
39
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
40
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
41
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
42
Róbert Čarny, SNS
7 hlasov
43
Marián Tóth, SaS
7 hlasov
44
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
45
Elena Majancsíková, SĽS
6 hlasov
46
Jozef Koňa, SĽS
6 hlasov
47
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
6 hlasov
48
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
49
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
50
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
51
Alexander Bimbo, SRÚS
5 hlasov
52
Ján Bačo, SĽS
4 hlasov
53
Jozef Tischler, SĽS
4 hlasov
54
Vladimír Popovič, SMS
4 hlasov
55
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
56
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
57
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
58
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
59
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
60
Marián Kertész, PD
2 hlasov
61
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov

Volebná účasť

21,08
%
2017 1. kolo
23,05
%
2013 2. kolo
34,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,08%
2013 2. kolo 23,05%
2013 1. kolo 34,45%