vyberte rok
Kecerovský Lipovecokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51,16%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,56%
Róbert Bačinský NEKA
4,65%
Vladislav Stanko NEKA
4,65%
Jarmila Tkáčová SNS
4,65%
Rudolf Botka NP
2,33%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

42,57
%
2017 1. kolo
43,80
%
2013 2. kolo
40,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,57%
2013 2. kolo 43,8%
2013 1. kolo 40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
12 hlasov
3
Erika Zámboriová, ŠKV
10 hlasov
4
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
5
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
7
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
8
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
5 hlasov
10
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
11
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
15
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
16
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
17
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
20
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
21
Martina Dutková, NEKA
3 hlasov
22
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
23
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
25
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
26
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
27
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
28
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
30
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
31
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
32
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
34
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
35
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
36
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
37
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
40
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
41
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
42
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
43
Jozef Hric, KSS
44
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
45
István Zachariaš, SMK-MKP
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
48
Július Grulyo, NEKA
49
Elena Fialková, MOST - HÍD
50
Tamás Iván, SMK-MKP
51
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
52
Alexander Képes, SMK-MKP
53
Rudolf Varga, VZDOR
54
Gábor Szalay, SMK-MKP
55
Roland Szabó, SMER-SD
56
Peter Seman, KSS
57
Július Pelegrin, NEKA
58
Attila Oravecz, MOST - HÍD
59
Mária Lacková, NEKA
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
61
László Köteles, SMK-MKP
62
Augustín Köteles, NAJ
63
Peter Kocai, NAJ
64
Slavomír Borovský, DS
65
Július Begala, NEKA
66
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko