Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
69,57%
Rudolf Bauer KDS
30,43%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
48,65%
Dominika Palaščáková NOVA
16,22%
Rudolf Bauer KDS
10,81%
Jaroslav Džunko NEKA
10,81%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,11%
Jozef Holečko NEKA
2,70%
Lukáš Sisák KSS
2,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
16 hlasov
2
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
3
Ľubomír Šimko, SMER - SD
16 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
11 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
11 hlasov
6
Viktor Dulina, NEKA
9 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
8
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
9
Dominika Palaščáková, NOVA
5 hlasov
10
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
11
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
12
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
13
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
15
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
16
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
17
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
18
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
19
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
20
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
21
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
23
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
24
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
25
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
26
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
28
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
29
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
30
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
31
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
32
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
33
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
34
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
35
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
36
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
37
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
38
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
39
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
40
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
41
Marián Kertész, PD
42
László Iván, SMK-MKP
43
Monika Bérešová, SZS
44
Alexander Bimbo, SRÚS
45
Ivan Hriczko, NEKA
46
Jenő Csoltkó, NEKA
47
Roman Horváth, SRÚS
48
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
49
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50
Anton Király, SMK-MKP
51
Martin Baltes, SĽS
52
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Viliam Bačo, NEKA
55
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
56
István Zachariaš, SMK-MKP
57
Elena Majancsíková, SĽS
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Jozef Koňa, SĽS
60
Vladimír Popovič, SMS
61
Jozef Holečko, NEKA

Volebná účasť

42,57
%
2017 1. kolo
43,80
%
2013 2. kolo
40,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,57%
2013 2. kolo 43,80%
2013 1. kolo 40,00%