vyberte rok
Kecerovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
66,16%
Jozef Červenák RIS
10,10%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9,09%
Róbert Bačinský NEKA
4,55%
Rudolf Botka NP
4,04%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,53%
Jarmila Tkáčová SNS
2,53%
Jaroslav Džunko NEKA
0,51%
Lukáš Sisák KSS
0,51%
Jozef Bobík NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

12,93
%
2017 1. kolo
3,19
%
2013 2. kolo
7,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 12,93%
2013 2. kolo 3,19%
2013 1. kolo 7,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Bernát, SMER-SD
84 hlasov
2
Ivan Hriczko, ŠKV
78 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
74 hlasov
4
Alexander Horváth, MOST - HÍD
63 hlasov
5
Peter Derevjaník, SMER-SD
60 hlasov
6
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
60 hlasov
7
Ján Serbin, NEKA
56 hlasov
8
Michal Rečka, SMER-SD
49 hlasov
9
Roland Szabó, SMER-SD
41 hlasov
10
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
34 hlasov
12
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
13
Ervín Kompuš, NAJ
28 hlasov
14
Erika Zámboriová, ŠKV
25 hlasov
15
Slavomír Horváth, SNS
22 hlasov
16
Ladislav Vojtko, KSS
21 hlasov
17
Peter Seman, KSS
17 hlasov
18
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
19
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
21
Vojtech Farkaš, NEKA
12 hlasov
22
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
23
Gábor Szalay, SMK-MKP
11 hlasov
24
Jozef Hric, KSS
11 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Mária Dulovičová, NEKA
10 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
10 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
29
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
30
Július Begala, NEKA
9 hlasov
31
Ján Horváth, NEKA
8 hlasov
32
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
33
Pavol Lehotský, NEKA
8 hlasov
34
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
35
László Köteles, SMK-MKP
7 hlasov
36
Martina Dutková, NEKA
7 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
7 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
39
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
40
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
41
Alexander Képes, SMK-MKP
6 hlasov
42
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
43
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
44
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
45
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
46
Tamás Iván, SMK-MKP
4 hlasov
47
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
48
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
49
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
50
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
51
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
53
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
55
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
56
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
58
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
59
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
62
Anton Király, SMK-MKP
63
Július Grulyo, NEKA
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
65
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Peter Kocai, NAJ