Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
74,58%
Rudolf Bauer KDS
25,42%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
53,19%
Rudolf Bauer KDS
14,89%
Dominika Palaščáková NOVA
11,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,32%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,26%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,19%
Jaroslav Džunko NEKA
3,19%
Lukáš Sisák KSS
3,19%
Ivan Kuhn OKS
1,06%
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Grulyo, NEKA
51 hlasov
2
Ivan Hriczko, NEKA
45 hlasov
3
Ľubomír Šimko, SMER - SD
40 hlasov
4
Viktor Dulina, NEKA
31 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
30 hlasov
6
Peter Papáč, KSS
29 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
20 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
20 hlasov
9
Ladislav Vojtko, KSS
15 hlasov
10
Radoslav Šimko, SNS
15 hlasov
11
Dominika Palaščáková, NOVA
14 hlasov
12
Michal Rečka, SMER - SD
14 hlasov
13
Vojtech Staňo, SMER - SD
11 hlasov
14
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
15
Ján Stanislav, SNS
9 hlasov
16
Viliam Bačo, NEKA
9 hlasov
17
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
18
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
19
Monika Bérešová, SZS
7 hlasov
20
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
22
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
23
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
24
Roman Horváth, SRÚS
6 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
26
Františka Kočišová, SĽS
6 hlasov
27
Marián Kertész, PD
5 hlasov
28
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
29
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
30
Peter Palaščák, SOĽ
5 hlasov
31
László Iván, SMK-MKP
5 hlasov
32
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
33
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
34
Jozef Tischler, SĽS
4 hlasov
35
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
36
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
37
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
38
Martin Baltes, SĽS
3 hlasov
39
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
40
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
41
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
42
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
43
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
44
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
45
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
46
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
47
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
48
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
49
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
50
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
51
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
52
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
53
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
54
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
56
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
57
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
58
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
59
Anton Király, SMK-MKP
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Alexander Bimbo, SRÚS

Volebná účasť

12,93
%
2017 1. kolo
3,19
%
2013 2. kolo
7,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 12,93%
2013 2. kolo 3,19%
2013 1. kolo 7,29%