Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
54,72%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
45,28%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
49,12%
Rudolf Bauer KDS
28,07%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,51%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,51%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,51%
Jaroslav Džunko NEKA
3,51%
Jozef Holečko NEKA
3,51%
Lukáš Sisák KSS
3,51%
Ivan Kuhn OKS
1,75%
Dominika Palaščáková NOVA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Tatranský, KSS
19 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
17 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
16 hlasov
5
Vladimír Dvorový, SMER - SD
13 hlasov
6
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
7
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
8
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
9
František Tomko, NEKA
10 hlasov
10
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
11
Marek Čižmár, NEKA
8 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER - SD
8 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER - SD
7 hlasov
14
Terézia Kačová, NOVA
7 hlasov
15
František Kolbaský, ÚSVIT
7 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
17
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
18
Jozef Horváth, SMER - SD
6 hlasov
19
Robert Engel, NEKA
6 hlasov
20
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
21
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
22
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
23
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
24
Katarína Mischurová, NEKA
5 hlasov
25
Marián Kolesár, NEKA
5 hlasov
26
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
27
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
28
Ján Tomáš, NEKA
4 hlasov
29
Tibor Jánošík, NOVA
4 hlasov
30
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
31
Magdaléna Haburová, NEKA
4 hlasov
32
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
33
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
35
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
36
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
37
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
38
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
39
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
40
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
41
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
42
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
43
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
44
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
45
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
46
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
47
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
48
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Martin Begala, NEKA
1 hlasov
50
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
51
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
52
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
53
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
54
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
55
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
56
Pavel Szijjártó, SĽS
57
Peter Pető, NEKA
58
Mária Szuperák, SMK-MKP
59
Ľudovít Tóth, SĽS
60
Juliana Pašková, NEKA
61
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
62
László Farkas, SMK-MKP
63
Edita Anthony, SaS
64
Jaroslav Konečný, NEKA
65
Ladislav Illés, SMK-MKP
66
Igor Balog, SRÚS
67
Csaba Furik, SMK-MKP

Volebná účasť

19,00
%
2017 1. kolo
7,74
%
2013 2. kolo
8,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,00%
2013 2. kolo 7,74%
2013 1. kolo 8,46%