Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
73,53%
Rudolf Bauer KDS
26,47%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
66,67%
Rudolf Bauer KDS
9,26%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
9,26%
Jaroslav Džunko NEKA
5,56%
Lukáš Sisák KSS
3,70%
Dominika Palaščáková NOVA
1,85%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,85%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
43 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
23 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
22 hlasov
4
Juraj Sobek, SMER - SD
19 hlasov
5
Róbert Puci, SMER - SD
18 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER - SD
17 hlasov
7
Vladimír Dvorový, SMER - SD
17 hlasov
8
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
9
František Tomko, NEKA
11 hlasov
10
Juraj Selecký, NEKA
10 hlasov
11
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
12
Tichomír Kačo, NEKA
7 hlasov
13
Martin Begala, NEKA
6 hlasov
14
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
16
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
19
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
20
Miroslav Tóth, SMER - SD
4 hlasov
21
Vladimír Juroš, MS
4 hlasov
22
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
24
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
25
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
26
Magdaléna Haburová, NEKA
3 hlasov
27
Juliana Pašková, NEKA
3 hlasov
28
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
29
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
30
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
31
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
32
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
33
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
34
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
35
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
36
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
37
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
38
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
39
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
40
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
41
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
42
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
43
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
44
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
45
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
46
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
48
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
49
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
50
Zlatica Čeplíková, NEKA
51
László Farkas, SMK-MKP
52
Miloš Ferko, NOVA
53
Csaba Furik, SMK-MKP
54
Jozef Horváth, SMER - SD
55
Ladislav Illés, SMK-MKP
56
Tibor Jánošík, NOVA
57
Michaela Kapustníková, NOVA
58
József Kopasz, SMK-MKP
59
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
60
Ján Lukáč, SMS
61
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
62
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63
Ladislav Szilágyi, SaS
64
Ján Tomáš, NEKA
65
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
66
Edita Anthony, SaS
67
Mikuláš Balog, EDS

Volebná účasť

31,22
%
2017 1. kolo
13,76
%
2013 2. kolo
23,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,22%
2013 2. kolo 13,76%
2013 1. kolo 23,38%