Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
66,67%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21,51%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,23%
Dorota Bujňáková NP
2,15%
Anton Korba NEKA
2,15%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,15%
Štefan Straka KSS
1,08%
Jozef Mihalčin SĽS
1,08%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Ladičkovský, NEKA
73 hlasov
2
Cyril Hirjak, NEKA
60 hlasov
3
Ľuboslava Hofericová, NEKA
54 hlasov
4
Ján Ferko, SMER - SD
26 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
22 hlasov
6
Tibor Focko, SMER - SD
15 hlasov
7
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
14 hlasov
8
Zdenek Novák, 99%, PaS
14 hlasov
9
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
10
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
11
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
12
Jozef Fedorko, SMER - SD
12 hlasov
13
Veronika Kocková, 99%, PaS
9 hlasov
14
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
15
Ľubomír Kurej, SRÚS
8 hlasov
16
Peter Beták, NOVA
8 hlasov
17
Milan Čička, SNS
7 hlasov
18
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
19
Michal Druga, SMER - SD
4 hlasov
20
Martin Hoľko, NOVA
4 hlasov
21
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
4 hlasov
22
Peter Kulan, NOVA
4 hlasov
23
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
24
Vladimír Sivý, SMS
3 hlasov
25
Matúš Karas, KSS
3 hlasov
26
Anna Sotaková, KSS
3 hlasov
27
Iveta Mičáková, ÚSVIT
3 hlasov
28
Simona Galliková, Z-SNP
3 hlasov
29
František Bazar, SNS
3 hlasov
30
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
31
Marián Vojtko, SNS
2 hlasov
32
Marián Paško, ÚSVIT
2 hlasov
33
Andrej Semanco, NEKA
2 hlasov
34
Milan Grundza, 99%, PaS
2 hlasov
35
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
36
Marián Feigl, ÚSVIT
1 hlasov
37
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
38
Monika Petrušková, ÚSVIT
1 hlasov
39
Martina Adameková, NOVA
1 hlasov
40
Jozef Bajkó, Z-SNP
41
Marek Juro, SaS
42
Iveta Lesáková, Z-SNP

Volebná účasť

22,73
%
2017 1. kolo
30,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,73%
2013 1. kolo 30,54%