Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
38,78%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
28,57%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
10,20%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
8,16%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
4,08%
Marián Murín NEKA
4,08%
Andrea Starinská NK/NEKA
4,08%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,04%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Kozák, SNS
10 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
10 hlasov
3
Stanislav Thomka, NEKA
10 hlasov
4
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
5
Zuzana Valocká, NEKA
8 hlasov
6
František Výrostko, NEKA
8 hlasov
7
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
8
Martin Hudec, NEKA
7 hlasov
9
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
10
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
11
Ján Kováčik, SMER - SD
5 hlasov
12
Marián Fedor, SMER - SD
5 hlasov
13
Jozef Petráš, NEKA
5 hlasov
14
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
15
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
4 hlasov
16
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
17
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
18
Milan Ftorek, NEKA
3 hlasov
19
Marek Belák, NEKA
3 hlasov
20
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
21
Bibiana Pánisová, SMER - SD
3 hlasov
22
Roman Maťko, SMER - SD
3 hlasov
23
Branislav Zacharides, NEKA
3 hlasov
24
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
25
Lenka Sláviková, SMER - SD
3 hlasov
26
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
27
Marián Krivuš, NEKA
3 hlasov
28
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
29
Miroslav Jánošík, SNS
2 hlasov
30
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
31
Peter Kašuba, NEKA
2 hlasov
32
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
33
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
34
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
35
Daniel Diškanec, NK/NEKA
2 hlasov
36
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
2 hlasov
37
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
38
Martina Antošová, NEKA
2 hlasov
39
Jozef Krištoffy, NEKA
2 hlasov
40
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
41
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
2 hlasov
42
Alexander Velitš, KSS
2 hlasov
43
Dušan Kričko, REPUBLIKA
1 hlasov
44
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
45
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
46
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
1 hlasov
47
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
48
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
49
Dušan Zachar, NK/NEKA
1 hlasov
50
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
1 hlasov
51
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
52
Peter Majko, SNS
1 hlasov
53
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
54
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov
55
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
57
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
58
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
60
Peter Had, ŽIVOT
61
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
62
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
63
Viliam Komora, NK/NEKA
64
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
65
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody

Volebná účasť

57,60 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,60 %
04.11. 2017 1. kolo 46,15 %
09.11. 2013 1. kolo 32,96 %