Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
94,29%
Rudolf Bauer KDS
5,71%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
85,25%
Dominika Palaščáková NOVA
5,74%
Rudolf Bauer KDS
4,92%
Ivan Kuhn OKS
1,23%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,82%
Jaroslav Džunko NEKA
0,82%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,41%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,41%
Jozef Holečko NEKA
0,41%
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER - SD
158 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
155 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
133 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER - SD
133 hlasov
5
Gábor Mihók, SMK-MKP
93 hlasov
6
Tibor Varga, SMK-MKP
88 hlasov
7
Attila Barkó, SMK-MKP
81 hlasov
8
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67 hlasov
9
Branislav Sijka, NEKA
66 hlasov
10
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50 hlasov
11
Milan Kaplan, NOVA
30 hlasov
12
Miroslav Surmánek, NOVA
28 hlasov
13
Andrea Sisák, NEKA
23 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
15
František Farkaš, SMER - SD
14 hlasov
16
Oliver Petrík, NEKA
10 hlasov
17
Ján Mihalečko, SMER - SD
7 hlasov
18
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
19
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
20
Rastislav Olexa, NEKA
6 hlasov
21
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
22
Jozef Makohus, SMER - SD
5 hlasov
23
Slavomír Žužo, MS
5 hlasov
24
Ján Bednár, NOVA
5 hlasov
25
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
26
Ján Mičuda, NEKA
4 hlasov
27
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
28
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
29
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
30
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
31
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasov
32
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
33
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
35
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
36
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
37
Stanislav Gaľa, SNS
2 hlasov
38
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
39
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
40
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
41
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
42
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
43
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
44
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
46
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
47
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
48
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
49
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
50
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
51
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
52
Jaroslava Špaková, DS
53
Martin Magura, SMS
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
55
Jozef Jusko, ÚSVIT

Volebná účasť

50,76
%
2017 1. kolo
22,42
%
2013 2. kolo
41,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,76%
2013 2. kolo 22,42%
2013 1. kolo 41,18%