Kapince okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
49,15%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,25%
Peter Pukan REPUBLIKA
11,86%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
10,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,39%
Martin Kusenda NEKA
3,39%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,39%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,69%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,69%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Dvonč, NEKA
16 hlasov
2
Peter Oremus, NEKA
9 hlasov
3
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
4
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
6
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
6 hlasov
7
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
6 hlasov
8
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
5 hlasov
9
Peter Pukan, REPUBLIKA
5 hlasov
10
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
11
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
5 hlasov
12
Pavol Mada, NEKA
5 hlasov
13
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
14
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
5 hlasov
15
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
16
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
4 hlasov
17
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
18
Štefan Korman, NEKA
4 hlasov
19
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
20
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
21
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
4 hlasov
22
Lívia Šumichrastová, NEKA
4 hlasov
23
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
4 hlasov
24
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
25
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
26
Marta Rácová, NEKA
3 hlasov
27
Peter Andel, Progresívne Slovensko
3 hlasov
28
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
29
Juraj Švarc, NEKA
3 hlasov
30
Martin Balko, Progresívne Slovensko
3 hlasov
31
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
32
Jarmila Králová, NEKA
3 hlasov
33
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
3 hlasov
34
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
3 hlasov
35
Peter Božík, Hnutie ONÁS
3 hlasov
36
Erik Blaško, NK/NEKA
3 hlasov
37
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
2 hlasov
38
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
2 hlasov
39
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
2 hlasov
40
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
2 hlasov
41
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
42
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
2 hlasov
43
Igor Husár, REPUBLIKA
2 hlasov
44
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
45
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
46
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
47
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
2 hlasov
48
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
2 hlasov
50
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
2 hlasov
51
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
52
Soňa Ďuríková, NEKA
2 hlasov
53
Peter Šedovič, NK/NEKA
2 hlasov
54
Ľubomír Moravčík, NEKA
2 hlasov
55
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
2 hlasov
56
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
1 hlasov
57
Šimon Kónya, NEKA
1 hlasov
58
Milan Chmelár, NEKA
1 hlasov
59
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
1 hlasov
60
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
61
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
62
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
63
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
64
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
1 hlasov
65
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
66
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
67
Miroslav Gut, NEKA
1 hlasov
68
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
69
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
70
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
71
Dušan Tóth, NEKA
1 hlasov
72
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
1 hlasov
73
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
1 hlasov
74
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
75
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
76
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
1 hlasov
77
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
1 hlasov
78
Darina Zlatošová, NK/NEKA
1 hlasov
79
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
80
Štefan Štefek, NEKA
1 hlasov
81
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
82
Peter Paučo, NK/NEKA
1 hlasov
83
Oľga Paučová, NK/NEKA
1 hlasov
84
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
1 hlasov
85
Jana Pukanová, REPUBLIKA
1 hlasov
86
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
1 hlasov
87
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
88
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
89
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
90
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
91
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
92
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
93
Ladislav Turba, NEKA
94
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
95
Martin Skovajsa, NEKA
96
Juraj Vízy, NK/NEKA
97
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
98
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
99
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
100
Martin Bóri, REPUBLIKA
101
Martin Čepček, ŽIVOT
102
Radoslav Kriváček, NEKA
103
Miloš Macho, NK/NEKA
104
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
105
Peter Košťál, NEKA
106
Karol Jedlovský, DOMOV-NS

Volebná účasť

83,54 %

Historický vývoj

29.10. 2022 83,54 %
04.11. 2017 1. kolo 25,44 %
23.11. 2013 2. kolo 18,56 %
09.11. 2013 1. kolo 13,17 %