Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
96,77%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
3,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
90,91%
Peter Oremus NEKA
9,09%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
7 hlasov
2
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
7 hlasov
3
Eva Antošová, SNS
6 hlasov
4
Ivan Habiňák, SNS
6 hlasov
5
Jozef Čapla, SNS
5 hlasov
6
Vladimír Lauko, SNS
4 hlasov
7
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
8
Milan Greguš, SNS
4 hlasov
9
Anna Čagalová, SNS
4 hlasov
10
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
3 hlasov
11
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
3 hlasov
12
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
13
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
14
Stanislav Hamar, SNS
3 hlasov
15
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
3 hlasov
16
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
3 hlasov
17
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
18
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
19
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
20
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
2 hlasov
21
Oľga Froncová, SNS
2 hlasov
22
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
23
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
2 hlasov
24
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
25
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
2 hlasov
26
Milena Candráková, KSS
2 hlasov
27
Róbert Balkó, SMK-MKP
1 hlasov
28
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
29
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
30
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
31
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
32
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
1 hlasov
33
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
34
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
1 hlasov
35
Martin Mikuláš, SNS
1 hlasov
36
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
37
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
1 hlasov
38
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
39
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
1 hlasov
40
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
41
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
42
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Andrea Samková, KĽS
44
Miloslav Slováčik, NaS - ns
45
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
46
Viliam Mokraň, KĽS
47
Ladislav Prešinský, NEKA
48
Marta Miklošková, KDS
49
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
50
Ivana Matušková, SMS
51
Milan Chalachan, SMS
52
Lenka Slováčiková, NaS - ns
53
Dušan Janek, KSS
54
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
55
Jaroslav Lörinčík, KSS
56
Ján Kollár, KSS
57
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
58
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
59
Vladislav Borík, SOĽ
60
Ondrej Ňorba, KSS
61
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
62
Peter Spišiak, NaS - ns
63
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
64
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
65
Jozef Šiška, KSS
66
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
67
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
68
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
69
Juraj Uhrín, SĽS
70
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
71
Oľga Otrasová, KSS
72
Peter Oremus, NEKA
73
Jaroslav Lopata, KSS

Volebná účasť

25,44
%
2017 1. kolo
18,56
%
2013 2. kolo
13,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,44%
2013 2. kolo 18,56%
2013 1. kolo 13,17%