Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
84,02%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10,47%
Dorota Bujňáková NP
1,65%
Anton Korba NEKA
1,65%
Štefan Straka KSS
0,83%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,83%
Jozef Mihalčin SĽS
0,55%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Jedinák, SMER - SD
270 hlasov
2
Peter Bizovský, SMER - SD
151 hlasov
3
Peter Sokol, SMER - SD
147 hlasov
4
Ján Sivuľka, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
102 hlasov
5
Michal Biganič, SMER - SD
96 hlasov
6
Jozef Kandráč, NEKA
92 hlasov
7
Mária Lekešová, NÁŠ KRAJ
60 hlasov
8
Anna Aftanasová, NEKA
55 hlasov
9
František Orlovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
48 hlasov
10
Tibor Focko, SMER - SD
42 hlasov
11
Valent Jaržembovský, NEKA
37 hlasov
12
Ján Ferko, SMER - SD
29 hlasov
13
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
14
Matúš Karas, KSS
20 hlasov
15
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
16
Pavol Gurega, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
17
Marián Vojtko, SNS
16 hlasov
18
Ivan Hopta, ÚSVIT
15 hlasov
19
Michal Druga, SMER - SD
14 hlasov
20
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
21
Eva Repková, NOVA
13 hlasov
22
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
12 hlasov
23
Peter Žemba, NEKA
12 hlasov
24
Cyril Hirjak, NEKA
12 hlasov
25
Anna Sotaková, KSS
12 hlasov
26
Ľuboslava Hofericová, NEKA
10 hlasov
27
Andrej Semanco, NEKA
10 hlasov
28
Jozef Abrahamovský, NEKA
9 hlasov
29
Michal Didik, NEKA
9 hlasov
30
František Bazar, SNS
8 hlasov
31
Peter Beták, NOVA
8 hlasov
32
Marián Paško, ÚSVIT
8 hlasov
33
Václav Homišan, KSS
8 hlasov
34
Mikuláš Benko, KSS
7 hlasov
35
Vladimír Šipoš, 99%, PaS
7 hlasov
36
Anna Vírová, MS
7 hlasov
37
Milan Šoltýs, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
38
Radoslav Plučinský, SNS
6 hlasov
39
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
40
Jozef Fedorko, SMER - SD
6 hlasov
41
Monika Petrušková, ÚSVIT
6 hlasov
42
Peter Kulan, NOVA
5 hlasov
43
Zdenek Novák, 99%, PaS
5 hlasov
44
Marek Juro, SaS
4 hlasov
45
Vladimír Živčák, SĽS
4 hlasov
46
Michal Marhefka, NEKA
4 hlasov
47
Marián Feigl, ÚSVIT
4 hlasov
48
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
3 hlasov
49
Martin Hoľko, NOVA
3 hlasov
50
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
51
Jozef Bajkó, Z-SNP
3 hlasov
52
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
53
Ján Jakubiansky, SNS
2 hlasov
54
Ondrej Dragošek, SNS
2 hlasov
55
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
56
Martina Adameková, NOVA
2 hlasov
57
Ľuboš Filiač, NOVA
2 hlasov
58
Iveta Mičáková, ÚSVIT
2 hlasov
59
Jozef Vasilík, NEKA
2 hlasov
60
Milan Grundza, 99%, PaS
2 hlasov
61
Simona Galliková, Z-SNP
1 hlasov
62
Štefan Ladičkovský, NEKA
1 hlasov
63
Veronika Kocková, 99%, PaS
1 hlasov
64
Milan Čička, SNS
1 hlasov
65
Vladimír Sivý, SMS
66
Ľubomír Kurej, SRÚS
67
Iveta Lesáková, Z-SNP
68
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
69
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
70
Jozef Bravis, 99%, PaS

Volebná účasť

29,25
%
2017 1. kolo
34,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,25%
2013 1. kolo 34,69%