vyberte rok
Kamenná Porubaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
30,77%
Jozef Mihalčin ĽSNS
27,22%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
19,53%
Pavol Gašper NEKA
8,28%
Ján Garaj NEKA
4,14%
František Bednár NAJ
2,96%
František Oľha Šanca
2,96%
Miroslav Škvarek SNS
1,78%
Andrej Gmitter NEKA
1,18%
Eduard Markovič NEKA
0,59%
Jozef Šváč NP
0,59%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

23,78
%
2017 1. kolo
38,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,78%
2013 1. kolo 38,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, SMER-SD
84 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
70 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER-SD
64 hlasov
4
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
49 hlasov
6
Milan Bužo, EDS
39 hlasov
7
Jozef Berta, SMER-SD
35 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
30 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
10
Štefan Hreha, SMER-SD
29 hlasov
11
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
12
Stanislav Obický, NEKA
22 hlasov
13
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
14
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
15
Alfonz Kobielský, NEKA
19 hlasov
16
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
17
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
18
Dušan Vilenik, SNS
16 hlasov
19
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
20
Juraj Kuročka, SMER-SD
16 hlasov
21
Ľubomír Pidaný, SNS
16 hlasov
22
Miroslav Gešper, NEKA
14 hlasov
23
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
24
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
25
Andrej Krišanda, SNS
13 hlasov
26
Blažena Matisová, NEKA
10 hlasov
27
Peter Novák, SNS
10 hlasov
28
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
29
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
30
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Miroslav Baník, NEKA
7 hlasov
32
Štefan Straka, NEKA
6 hlasov
33
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Monika Palková, SP
5 hlasov
35
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
36
Ján Pivovarník, SNS
4 hlasov
37
Ivan Koščík, NEKA
4 hlasov
38
Samuel Bruss, NEKA
4 hlasov
39
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
40
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasov
41
Ondrej Hreha, SZS
3 hlasov
42
Miroslav Kroka, NP
3 hlasov
43
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
44
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
45
Roman Goroľ, EDS
2 hlasov
46
Marián Hreňo, SOĽ
2 hlasov
47
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
48
Anton Orokocký, VZDOR
2 hlasov
49
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
50
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
51
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
52
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
53
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
54
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov