Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
76,81%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5,70%
Štefan Straka KSS
4,18%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,18%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,66%
Dorota Bujňáková NP
2,28%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,90%
Anton Korba NEKA
1,52%
Jozef Mihalčin SĽS
0,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Lukič, SMER - SD
159 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
148 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER - SD
124 hlasov
4
Miroslav Kaliaš, SRK
80 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
74 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
60 hlasov
7
Ján Katriňák, SRK
58 hlasov
8
Alfonz Kaliaš, SRÚS
50 hlasov
9
Jozef Berta, SMER - SD
36 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
33 hlasov
11
Miroslav Gešper, NEKA
32 hlasov
12
Marcela Pčolinská, NOVA
30 hlasov
13
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
14
Milan Madura, ĽS-HZDS
25 hlasov
15
Dušan Haľko, SNS
24 hlasov
16
Anton Pavúk, NOVA
20 hlasov
17
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
18
Ján Jevín, SNS
15 hlasov
19
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
20
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
21
Štefan Straka, KSS
10 hlasov
22
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
23
Marek Cerula, SNS
10 hlasov
24
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
25
Jozef Karchňák, ÚSVIT
10 hlasov
26
Michal Džuka, SOĽ
10 hlasov
27
Rastislav Košalko, KOS
10 hlasov
28
Radovan Kapraľ, KOS
7 hlasov
29
Eva Lenková, NaS - ns
7 hlasov
30
Dávid Capik, SNS
7 hlasov
31
Ján Macuga, EDS
6 hlasov
32
Ľubomír Pidany, SĽS
6 hlasov
33
Ján Čižik, 99%, PaS
5 hlasov
34
Lukáš Bičej, KOS
5 hlasov
35
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Ján Popaďak, 99%, PaS
5 hlasov
37
Monika Palková, Z-SNP
5 hlasov
38
Anton Korba, NEKA
5 hlasov
39
Jozef Mihalčin, SĽS
5 hlasov
40
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
41
Marta Baniková, 99%, PaS
4 hlasov
42
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
43
Jozef Džurdženík, SNS
3 hlasov
44
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
45
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
46
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
47
Pavol Štefanko, EDS
3 hlasov
48
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
49
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
50
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
51
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
52
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
53
Matúš Krajňák, SĽS
2 hlasov
54
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
55
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
56
Milan Reich, KOS
1 hlasov
57
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
58
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
59
Emília Rujaková, SĽS
60
Peter Ondko, NEKA
61
Pavol Drobný, SĽS

Volebná účasť

23,78
%
2017 1. kolo
38,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,78%
2013 1. kolo 38,84%