Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
60,62%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
17,55%
Milan Belica NEKA
10,03%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,83%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,65%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,62%
Martin Kusenda NEKA
1,47%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,88%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,74%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,59%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
403 hlasov
2
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
397 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
382 hlasov
4
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
333 hlasov
5
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
331 hlasov
6
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
264 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
248 hlasov
8
Jozef Jobbágy, NEKA
214 hlasov
9
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
194 hlasov
10
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
82 hlasov
11
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
80 hlasov
12
Zsolt Feszty, NEKA
77 hlasov
13
István Samu, NEKA
67 hlasov
14
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
15
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
16
Péter Korpás, NEKA
50 hlasov
17
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
49 hlasov
18
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
45 hlasov
19
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
20
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
21
Peter Antal, Progresívne Slovensko
39 hlasov
22
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
23
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
37 hlasov
24
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
32 hlasov
25
Gyula Köles, NK/NEKA
32 hlasov
26
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
27
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
28
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
29
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
30
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
25 hlasov
31
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
23 hlasov
32
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
33
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
21 hlasov
34
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
35
Roman Németh, SMER - SD, SNS
18 hlasov
36
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
37
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
13 hlasov
38
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
39
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
11 hlasov
40
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
8 hlasov

Volebná účasť

46,46 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,46 %
04.11. 2017 1. kolo 14,59 %
23.11. 2013 2. kolo 11,36 %
09.11. 2013 1. kolo 17,56 %