Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
92,93%
Milan Belica SMER - SD
7,07%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
71,64%
Milan Belica SMER - SD
15,67%
Peter Oremus NEKA
5,60%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
3,73%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,12%
Robert Dick MS
1,12%
Viliam Mokraň KĽS
1,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Lehocký, NEKA
192 hlasov
2
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
113 hlasov
3
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
112 hlasov
4
Árpád Horváth, SMK-MKP
99 hlasov
5
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
82 hlasov
6
László Stubendek, SMK-MKP
75 hlasov
7
Olga Szabó, SMK-MKP
72 hlasov
8
Attila Petheő, SMK-MKP
72 hlasov
9
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
70 hlasov
10
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
67 hlasov
11
Csaba Földes, SMK-MKP
67 hlasov
12
Anton Marek, NEKA
62 hlasov
13
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
14
Norbert Becse, SMK-MKP
42 hlasov
15
Rozália Szalay, SMK-MKP
42 hlasov
16
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
42 hlasov
17
György Batta, NEKA
38 hlasov
18
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
19
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
20
Miroslav Adamik, NEKA
17 hlasov
21
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
10 hlasov
22
Peter Getler, SMS
9 hlasov
23
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
8 hlasov
24
Tibor Mayer, NEKA
8 hlasov
25
Jozef Petráš, KSS
8 hlasov
26
Károly Less, NEKA
7 hlasov
27
Mária Csákiová, MS
7 hlasov
28
Milan Opálka, KSS
7 hlasov
29
Karel Krejčí, KSS
7 hlasov
30
Pavol Tausk, KSS
6 hlasov
31
Lívia Csíková, MS
4 hlasov
32
Robert Dick, MS
4 hlasov
33
Tamara Podmanická, SMS
4 hlasov
34
Ladislav Tóth, KSS
4 hlasov
35
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Ján Pikor, NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

14,59
%
2017 1. kolo
11,36
%
2013 2. kolo
17,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,59%
2013 2. kolo 11,36%
2013 1. kolo 17,56%