Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
70,94%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
13,42%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
5,90%
Adrián Mikuš NEKA
5,60%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,80%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
223 hlasov
2
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
197 hlasov
3
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
174 hlasov
4
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
141 hlasov
5
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
135 hlasov
6
Michal Ďureje, NEKA
133 hlasov
7
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
120 hlasov
8
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
112 hlasov
9
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
92 hlasov
10
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
91 hlasov
11
Ladislav Smatana, NEKA
91 hlasov
12
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
86 hlasov
13
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
85 hlasov
14
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
85 hlasov
15
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
75 hlasov
16
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
73 hlasov
17
Ladislav Procházka, NEKA
70 hlasov
18
Dušan Šimka, NEKA
68 hlasov
19
Mária Šramková, NEKA
62 hlasov
20
Katarína Svobodová, NEKA
62 hlasov
21
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
60 hlasov
22
Martin Drozd, NEKA
58 hlasov
23
Branislav Doboš, REPUBLIKA
56 hlasov
24
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
54 hlasov
25
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
53 hlasov
26
Michaela Brunclíková, NEKA
51 hlasov
27
Silvia Bošnovičová, NEKA
51 hlasov
28
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
47 hlasov
29
Tomáš Tines, NEKA
46 hlasov
30
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
45 hlasov
31
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
45 hlasov
32
Vladimír Revický, REPUBLIKA
44 hlasov
33
Michal Dobiš, NEKA
43 hlasov
34
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
43 hlasov
35
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
36
Ambróz Jamriško, NEKA
42 hlasov
37
Silvia Grúberová, NEKA
41 hlasov
38
Viera Mrázová, NEKA
41 hlasov
39
Zuzana Hujsiová, NEKA
40 hlasov
40
Eva Hodásová, KSS
37 hlasov
41
Juraj Leporis, NEKA
36 hlasov
42
Helena Dadíková, NEKA
35 hlasov
43
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
34 hlasov
44
Igor Sojka, KSS
33 hlasov
45
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
31 hlasov
46
Ľuboš Jelačič, NEKA
31 hlasov
47
Tomáš Šujan, NEKA
30 hlasov
48
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
30 hlasov
49
Alojz Vlčko, NEKA
28 hlasov
50
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
28 hlasov
51
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
52
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
22 hlasov
53
Radoslav Iždinský, NEKA
20 hlasov
54
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
55
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
56
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
18 hlasov
57
Miroslav Ertel, DS
18 hlasov
58
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
12 hlasov
59
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
60
Andrea Filt, DS
11 hlasov

Volebná účasť

52,41 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,41 %
04.11. 2017 1. kolo 32,13 %
09.11. 2013 1. kolo 20,37 %