Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
63,01%
Rudolf Bauer KDS
36,99%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
57,89%
Rudolf Bauer KDS
21,05%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,26%
Dominika Palaščáková NOVA
3,29%
Jozef Holečko NEKA
3,29%
Jaroslav Džunko NEKA
2,63%
Lukáš Sisák KSS
2,63%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,97%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,97%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
109 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
108 hlasov
3
Ján Bednár, NOVA
62 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER - SD
58 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER - SD
57 hlasov
6
Rastislav Olexa, NEKA
46 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
41 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
31 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
11
Oliver Petrík, NEKA
24 hlasov
12
František Farkaš, SMER - SD
19 hlasov
13
Milan Potocký, NEKA
17 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
15
Jozef Makohus, SMER - SD
15 hlasov
16
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
14 hlasov
17
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
18
Valéria Eľková, NEKA
11 hlasov
19
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
10 hlasov
20
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
21
Miroslav Surmánek, NOVA
7 hlasov
22
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
23
Vladimíra Fortunová, KSS
6 hlasov
24
Mária Uchnárová, SMS
6 hlasov
25
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
26
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
27
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
29
Milan Kaplan, NOVA
6 hlasov
30
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
31
Branislav Sijka, NEKA
5 hlasov
32
Gabriel Timko, SMS
5 hlasov
33
Martin Stripai, SMS
4 hlasov
34
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
35
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
37
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
38
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
39
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
40
Jaroslav Tokár, SRÚS
3 hlasov
41
Slavomír Kešeľ, SRÚS
3 hlasov
42
Martin Magura, SMS
3 hlasov
43
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
44
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
45
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
46
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
47
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
48
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
49
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
50
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
51
Tibor Varga, SMK-MKP
52
Jaroslav Ferenc, KĽS
53
Attila Barkó, SMK-MKP
54
Imrich Balog, KĽS
55
Rastislav Tomaš, KSS

Volebná účasť

42,66
%
2017 1. kolo
22,79
%
2013 2. kolo
48,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,66%
2013 2. kolo 22,79%
2013 1. kolo 48,78%