Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
54,92%
Rudolf Bauer KDS
45,08%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
44,90%
Rudolf Bauer KDS
37,76%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
11,22%
Dominika Palaščáková NOVA
3,06%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,04%
Jozef Holečko NEKA
1,02%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
49 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
26 hlasov
3
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
25 hlasov
5
Ľubomír Šimko, SMER - SD
22 hlasov
6
Michal Rečka, SMER - SD
21 hlasov
7
Radoslav Šimko, SNS
18 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
15 hlasov
9
Ján Marton, NOVA
15 hlasov
10
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
11
Vojtech Staňo, SMER - SD
12 hlasov
12
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
11 hlasov
14
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
15
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
16
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
18
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
19
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
21
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
22
Ján Bačo, SĽS
7 hlasov
23
Karol Dzugas, NEKA
7 hlasov
24
Róbert Čarny, SNS
6 hlasov
25
Jozef Koňa, SĽS
6 hlasov
26
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
27
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
28
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
29
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
30
Ľubica Holováčová, SĽS
4 hlasov
31
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
32
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
33
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
34
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
36
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
37
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
38
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
39
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
40
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
42
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
44
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
45
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
46
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
47
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
48
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
49
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
51
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
52
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
53
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
54
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
55
István Zachariaš, SMK-MKP
56
Marián Kertész, PD
57
Ivan Buchla, SNS
58
Jozef Tischler, SĽS
59
László Köteles, SMK-MKP
60
Jenő Csoltkó, NEKA
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

27,24
%
2017 1. kolo
21,63
%
2013 2. kolo
17,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,24%
2013 2. kolo 21,63%
2013 1. kolo 17,93%