Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
80,20%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
19,80%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
25,86%
Emil Samko KĽS
25,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
16,38%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
8,62%
Ladislav Fízik ASV
6,03%
Jaroslav Sekerka KSS
6,03%
Andrea Jenčíková NP
4,31%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,59%
Jozef Sásik SĽS
2,59%
Karol Konárik SNS
1,72%
Ondrej Binder NEKA
0,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
152 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
142 hlasov
3
František Auxt, SMK-MKP
68 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
39 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
36 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
30 hlasov
7
Csaba Horváth, NEKA
26 hlasov
8
Vojtech Kökény, SRK
20 hlasov
9
Silvia Vargová, MOST - HÍD
17 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
16 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
12 hlasov
12
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
10 hlasov
13
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
9 hlasov
14
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
15
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
8 hlasov
17
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
6 hlasov
18
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
19
Veronika Rízová, KSS
6 hlasov
20
Tibor Balog, SMS
5 hlasov
21
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
5 hlasov
22
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
4 hlasov
23
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
24
Jozef Pupala, KSS
3 hlasov
25
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
26
Helena Krauszová, SMS
3 hlasov
27
Dušan Širák, KSS
3 hlasov
28
Jana Uhrinová, SNS
3 hlasov
29
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
30
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
31
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
32
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
33
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
35
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
36
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
37
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
38
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
39
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
40
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
41
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
42
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
43
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
45
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
46
Peter Vraniak, ÚSVIT
47
Aneta Vargicová, SNS

Volebná účasť

33,08
%
2017 1. kolo
19,27
%
2013 2. kolo
44,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,08%
2013 2. kolo 19,27%
2013 1. kolo 44,91%