Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
27,36%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,22%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15,23%
Milan Belica NEKA
11,99%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,26%
Martin Kusenda NEKA
4,85%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,89%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,75%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,08%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Bogár, NEKA
357 hlasov
2
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
253 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
221 hlasov
4
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
186 hlasov
5
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
168 hlasov
6
Ján Krtík, NEKA
133 hlasov
7
Jozef Kubovič, NEKA
122 hlasov
8
Mária Kuriačková, NEKA
117 hlasov
9
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
117 hlasov
10
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
116 hlasov
11
Marek Földesi, NEKA
115 hlasov
12
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
105 hlasov
13
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
101 hlasov
14
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
89 hlasov
15
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
84 hlasov
16
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
82 hlasov
17
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
79 hlasov
18
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
78 hlasov
19
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
73 hlasov
20
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70 hlasov
21
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
22
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
65 hlasov
23
Peter Benček, NEKA
64 hlasov
24
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
25
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
61 hlasov
26
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
60 hlasov
27
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
56 hlasov
28
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55 hlasov
29
Roman Salinka, NEKA
52 hlasov
30
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
50 hlasov
31
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
32
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
47 hlasov
33
Tomáš Krištof, NEKA
46 hlasov
34
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
43 hlasov
35
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
41 hlasov
36
Mária Farkašová, NEKA
39 hlasov
37
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
38
Tomáš Ižold, NEKA
37 hlasov
39
Peter Drábik, NEKA
36 hlasov
40
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
41
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
42
Branislav Štefanický, NEKA
36 hlasov
43
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
33 hlasov
44
Ján Janáč, NEKA
33 hlasov
45
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
46
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
47
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
26 hlasov
48
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
24 hlasov
49
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
23 hlasov
50
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
23 hlasov
51
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
52
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
21 hlasov
53
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
20 hlasov
54
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20 hlasov
55
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20 hlasov
56
Tibor Moravský, NEKA
18 hlasov
57
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
18 hlasov
58
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17 hlasov
59
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
17 hlasov
60
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
16 hlasov
61
Dana Ďurišová, NK/NEKA
16 hlasov
62
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
16 hlasov
63
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
64
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
15 hlasov
65
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
66
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
67
Ján Proksa, NK/NEKA
13 hlasov
68
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
69
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
70
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
71
Peter Marko, NK/NEKA
9 hlasov
72
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
73
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
74
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
75
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
76
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov

Volebná účasť

53,38 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,38 %
04.11. 2017 1. kolo 29,22 %
23.11. 2013 2. kolo 11,76 %
09.11. 2013 1. kolo 20,66 %