Kajal okres Galanta

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
63,39%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
17,36%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
6,69%
Martin Červenka NEKA
4,39%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
3,35%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,09%
Roland Hakszer NEKA
0,84%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,84%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,84%
Roman Chudý ŽIVOT
0,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
291 hlasov
2
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
268 hlasov
3
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
240 hlasov
4
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
231 hlasov
5
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
208 hlasov
6
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
168 hlasov
7
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
132 hlasov
8
Juraj Bottka, NEKA
112 hlasov
9
Peter Paška, NEKA
80 hlasov
10
Valéria Mýtniková, NEKA
57 hlasov
11
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
56 hlasov
12
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
52 hlasov
13
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
50 hlasov
14
Marta Vajdová, NEKA
35 hlasov
15
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
16
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
17
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
28 hlasov
18
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
19
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
20
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
21
Michael Boško, Progresívne Slovensko
21 hlasov
22
Maroš Kollárik, NEKA
20 hlasov
23
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
24
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
25
Vladimír Danko, ŽIVOT
17 hlasov
26
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
27
Martin Tomčányi, NEKA
15 hlasov
28
Slávka Kramárová, SNS
15 hlasov
29
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
15 hlasov
30
Milan Zeleňák, ŽIVOT
14 hlasov
31
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
32
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
14 hlasov
33
Miroslav Štibráni, NEKA
13 hlasov
34
Roman Súkeník, SMER - SD
13 hlasov
35
Ľuboš Šúry, SMER - SD
12 hlasov
36
Matej Godáň, NEKA
12 hlasov
37
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
38
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
11 hlasov
39
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
40
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
41
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
42
Anton Vizváry, NK/NEKA
3 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
2 hlasov

Volebná účasť

45,77 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,77 %
04.11. 2017 1. kolo 16,49 %
23.11. 2013 2. kolo 15,11 %
09.11. 2013 1. kolo 16,04 %