Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,11%
Rudolf Bauer KDS
38,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,23%
Rudolf Bauer KDS
13,46%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
7,69%
Lukáš Sisák KSS
5,77%
Dominika Palaščáková NOVA
1,92%
Jozef Holečko NEKA
1,92%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
39 hlasov
2
Jozef Makohus, SMER - SD
28 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
25 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
18 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
15 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
14 hlasov
7
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
10 hlasov
9
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
10
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
11
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
14
Ľubica Rošková, SMER - SD
6 hlasov
15
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
16
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
17
Milan Potocký, NEKA
3 hlasov
18
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
19
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
20
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
21
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
22
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
23
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasov
24
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
25
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
26
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
28
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
29
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
30
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
32
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
33
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
34
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
35
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
36
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
37
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
38
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
39
Tibor Varga, SMK-MKP
40
Pavol Valko, SMS
41
Jaroslav Tokár, SRÚS
42
Jaroslav Ferenc, KĽS
43
Ján Bednár, NOVA
44
Attila Barkó, SMK-MKP
45
Juraj Jevin, SaS
46
Jozef Jusko, ÚSVIT
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
48
Slavomír Kešeľ, SRÚS
49
Martin Magura, SMS
50
Ján Mičuda, NEKA
51
Slavomír Žužo, MS
52
Matúš Nameš, SNS
53
Andrea Sisák, NEKA
54
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
55
Gabriel Timko, SMS

Volebná účasť

20,96
%
2017 1. kolo
11,68
%
2013 2. kolo
18,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,96%
2013 2. kolo 11,68%
2013 1. kolo 18,18%