Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
33,91%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, ...
30,46%
Milan Mazurek REPUBLIKA
16,67%
Ján Bync NEKA
7,47%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
3,45%
Michal Biganič NEKA
2,87%
Filip Kuffa ŽIVOT
2,87%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,72%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
0,57%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
83 hlasov
2
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
81 hlasov
3
Marek Cerula, NEKA
57 hlasov
4
Jozef Baran, NEKA
49 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
6
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
40 hlasov
7
Peter Kocák, NEKA
38 hlasov
8
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
9
Alfonz Kobielský, NEKA
26 hlasov
10
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
25 hlasov
11
Stanislav Duda, NEKA
25 hlasov
12
Michal Jenčo, NEKA
23 hlasov
13
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
23 hlasov
14
Miroslav Gešper, ŽIVOT
21 hlasov
15
Stanislav Obický, NEKA
21 hlasov
16
Ján Hajduch, NEKA
21 hlasov
17
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
20 hlasov
18
Ján Fenčák, NEKA
19 hlasov
19
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
16 hlasov
20
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
21
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
22
Roman Lazúr, NEKA
15 hlasov
23
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
13 hlasov
24
Marián Smolák, NEKA
12 hlasov
25
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
26
Štefan Kolesár, NEKA
10 hlasov
27
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
9 hlasov
28
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
9 hlasov
29
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
8 hlasov
30
Jana Kočišová, REPUBLIKA
7 hlasov
31
Cyril Melničák, REPUBLIKA
7 hlasov
32
Ján Obšinč, SNS
6 hlasov
33
Samuel Bruss, NEKA
5 hlasov
34
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasy
35
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasy
36
Peter Soták, DOMOV-NS
3 hlasy
37
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasy
38
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
39
Lukáš Horváth, NEKA
1 hlas
40
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlas
41
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlas
42
Helena Kosťová, ÚSVIT
1 hlas
43
Ján Tancoš, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

81,78 %

Historický vývoj

29.10. 2022 81,78 %
04.11. 2017 1. kolo 42,63 %
09.11. 2013 1. kolo 33,59 %