vyberte rok
Juskova Voľaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
49,53%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
27,10%
Jozef Mihalčin ĽSNS
17,76%
František Bednár NAJ
0,93%
Ján Garaj NEKA
0,93%
Andrej Gmitter NEKA
0,93%
Miroslav Škvarek SNS
0,93%
Milan Šteiner SZS
0,93%
Jozef Šváč NP
0,93%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca

Volebná účasť

42,63
%
2017 1. kolo
33,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,63%
2013 1. kolo 33,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
2
Štefan Hreha, SMER-SD
42 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
29 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
24 hlasov
5
Jozef Berta, SMER-SD
24 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER-SD
24 hlasov
7
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
9
Ján Ragan, NEKA
18 hlasov
10
Stanislav Obický, NEKA
17 hlasov
11
Ľubomír Lukič, SMER-SD
17 hlasov
12
Marta Vagaská, SNS
16 hlasov
13
Miroslav Gešper, NEKA
15 hlasov
14
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
15
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
16
Peter Kocák, NEKA
12 hlasov
17
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
18
Alfonz Kobielský, NEKA
11 hlasov
19
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Dušan Vilenik, SNS
8 hlasov
23
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Samuel Bruss, NEKA
6 hlasov
25
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Blažena Matisová, NEKA
5 hlasov
27
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
28
Ondrej Hreha, SZS
5 hlasov
29
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
30
Peter Novák, SNS
4 hlasov
31
Štefan Straka, NEKA
4 hlasov
32
Ivan Koščík, NEKA
4 hlasov
33
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
34
Zuzana Zavadská, SZ
3 hlasov
35
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
37
Peter Treciak, NaS - ns
3 hlasov
38
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
3 hlasov
39
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
40
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
41
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
42
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
43
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
44
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
45
Ľubomír Pidaný, SNS
46
Monika Palková, SP
47
Mária Kurovská, NaS - ns
48
Miroslav Kroka, NP
49
Ján Katriňák, RIS
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
51
Michal Huňák, EDS
52
Marián Hreňo, SOĽ
53
Roman Goroľ, EDS
54
Ján Pivovarník, SNS