Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
63,53%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24,71%
Štefan Straka KSS
3,53%
Jozef Mihalčin SĽS
3,53%
Dorota Bujňáková NP
1,18%
Anton Korba NEKA
1,18%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,18%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,18%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
32 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
27 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER - SD
27 hlasov
4
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
5
Jozef Berta, SMER - SD
19 hlasov
6
Marek Cerula, SNS
18 hlasov
7
Dušan Molek, SMER - SD
16 hlasov
8
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
9
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
10
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
11
Paulína Sopková, NaS - ns
11 hlasov
12
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
13
Miroslav Gešper, NEKA
8 hlasov
14
Ján Popaďak, 99%, PaS
8 hlasov
15
Ján Šimko, NaS - ns
6 hlasov
16
Štefan Straka, KSS
5 hlasov
17
Michal Džuka, SOĽ
5 hlasov
18
Marcela Pčolinská, NOVA
5 hlasov
19
Eva Lenková, NaS - ns
4 hlasov
20
Lukáš Bičej, KOS
4 hlasov
21
Pavol Drobný, SĽS
4 hlasov
22
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
23
Milan Madura, ĽS-HZDS
4 hlasov
24
Ľubomír Lukič, SMER - SD
3 hlasov
25
Anton Pavúk, NOVA
3 hlasov
26
Rastislav Košalko, KOS
3 hlasov
27
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
28
Jozef Mihalčin, SĽS
3 hlasov
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
30
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
31
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
32
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
33
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
34
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
35
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
36
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
37
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
38
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
39
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
40
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
41
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
42
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
43
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
46
Marta Baniková, 99%, PaS
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
48
Jozef Tomašik, SNS
49
Pavol Štefanko, EDS
50
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
51
Emília Rujaková, SĽS
52
Milan Reich, KOS
53
Monika Palková, Z-SNP
54
Ján Macuga, EDS
55
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
56
Jozef Karchňák, ÚSVIT
57
Miroslav Kaliaš, SRK
58
Alfonz Kaliaš, SRÚS
59
Peter Jacko, EDS
60
Ján Katriňák, SRK
61
Gabriel Vilcega, NaS - ns

Volebná účasť

42,63
%
2017 1. kolo
33,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,63%
2013 1. kolo 33,59%