Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
68,63%
Rudolf Bauer KDS
31,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
51,53%
Rudolf Bauer KDS
16,56%
Dominika Palaščáková NOVA
10,43%
Jaroslav Džunko NEKA
6,13%
Lukáš Sisák KSS
4,91%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,29%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,07%
Jozef Holečko NEKA
1,84%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,23%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
98 hlasov
2
Rastislav Olexa, NEKA
94 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
82 hlasov
4
Jaroslava Špaková, DS
72 hlasov
5
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58 hlasov
6
Oliver Petrík, NEKA
58 hlasov
7
Branislav Sijka, NEKA
48 hlasov
8
Emil Ďurovčík, SMER - SD
35 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
32 hlasov
10
Milan Potocký, NEKA
29 hlasov
11
František Farkaš, SMER - SD
25 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER - SD
21 hlasov
13
Ján Potocký, SMS
19 hlasov
14
Slavomír Žužo, MS
16 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
16
Ľubica Rošková, SMER - SD
15 hlasov
17
Juraj Brecko, KSS
15 hlasov
18
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
19
Milan Kaplan, NOVA
12 hlasov
20
Ján Bednár, NOVA
12 hlasov
21
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
22
Martin Stripai, SMS
11 hlasov
23
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
24
Valéria Eľková, NEKA
10 hlasov
25
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
26
Miroslav Surmánek, NOVA
9 hlasov
27
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
6 hlasov
29
Andrea Sisák, NEKA
5 hlasov
30
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
31
Mária Uchnárová, SMS
4 hlasov
32
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
33
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
34
Slavomír Kešeľ, SRÚS
3 hlasov
35
Martin Magura, SMS
3 hlasov
36
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
37
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
38
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
39
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
40
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
41
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
42
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
44
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
45
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
46
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
47
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
48
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
49
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
50
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
51
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
52
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
53
Jozef Jusko, ÚSVIT
54
Ján Mičuda, NEKA
55
Gábor Mihók, SMK-MKP

Volebná účasť

26,06
%
2017 1. kolo
7,68
%
2013 2. kolo
27,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,06%
2013 2. kolo 7,68%
2013 1. kolo 27,73%