Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
38,46%
Milan Belica NEKA
30,77%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,38%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15,38%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Renáta Kolenčíková NEKA
Martin Kusenda NEKA
Peter Pukan REPUBLIKA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Farkašová, NEKA
7 hlasov
2
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
3
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
4
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
4 hlasov
5
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
6
Peter Benček, NEKA
4 hlasov
7
Ján Krtík, NEKA
3 hlasov
8
Peter Drábik, NEKA
3 hlasov
9
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
3 hlasov
10
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
3 hlasov
11
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
12
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
13
Marek Földesi, NEKA
2 hlasov
14
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
15
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
16
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
2 hlasov
17
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
19
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
20
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
21
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
1 hlasov
22
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
23
Tomáš Krištof, NEKA
1 hlasov
24
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
25
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
26
Mária Kuriačková, NEKA
1 hlasov
27
Jozef Kubovič, NEKA
1 hlasov
28
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Branislav Štefanický, NEKA
1 hlasov
30
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
31
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
32
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
33
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34
Peter Marko, NK/NEKA
35
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
38
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
39
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
40
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
41
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
42
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Roman Salinka, NEKA
44
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
45
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
46
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
47
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
49
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
50
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
51
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
52
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
53
Tibor Moravský, NEKA
54
Ján Proksa, NK/NEKA
55
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
56
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
57
Roland Bogár, NEKA
58
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
60
Tomáš Ižold, NEKA
61
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
62
Ján Janáč, NEKA
63
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
64
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
65
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
66
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
67
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
68
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
71
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
72
Dana Ďurišová, NK/NEKA
73
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
74
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
75
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
76
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení

Volebná účasť

40,54 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,54 %
04.11. 2017 1. kolo 38,09 %
23.11. 2013 2. kolo 38,09 %
09.11. 2013 1. kolo 46,34 %