vyberte rok
Jesenskéokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48,45%
Marian Kotleba ĽSNS
32,39%
Igor Kašper NEKA
7,61%
Martin Juhaniak NEKA
5,07%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3,10%
Pavel Greksa NEKA
1,41%
Milan Urbáni SMS
1,13%
Miroslav Gálik NAS
0,28%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,28%
Znenek Očovan NAJ
0,28%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

23,11
%
2017 1. kolo
13,48
%
2013 2. kolo
12,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,11%
2013 2. kolo 13,48%
2013 1. kolo 12,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
187 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
132 hlasov
3
Jozef Šimko, NEKA
129 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
117 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
103 hlasov
6
Ladislav Lang, MOST - HÍD
97 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
87 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
76 hlasov
9
Stanislav Krahulec, NEKA
68 hlasov
10
Gejza Mede, NEKA
55 hlasov
11
Peter Mináč, SMER-SD
53 hlasov
12
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
13
Michal Bagačka, SMER-SD
39 hlasov
14
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
15
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
16
Miroslava Vargová, NEKA
32 hlasov
17
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
32 hlasov
18
Katarína Moncoľová, NEKA
29 hlasov
19
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
20
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
22
Aladár Bari, MOST - HÍD
27 hlasov
23
Ivan Hazucha, SMER-SD
23 hlasov
24
Dušan Hlinka, SMER-SD
23 hlasov
25
Lukáš Kvietok, SMER-SD
23 hlasov
26
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
27
Ján Lichanec, NEKA
22 hlasov
28
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
22 hlasov
29
Vojtech Kökény, SRK
21 hlasov
30
Stanislava Zvarová, SMER-SD
20 hlasov
31
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
32
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
19 hlasov
33
Vojtech Menyhárt, NEKA
17 hlasov
34
Vojtech Szajkó, SRK
16 hlasov
35
Aneta Vargicová, SNS
15 hlasov
36
Roman Lebeda, NEKA
14 hlasov
37
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
38
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
39
Miroslava Grendelová, KSS
9 hlasov
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
41
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
42
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
44
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
45
Alena Pivovarčiová, NP
6 hlasov
46
Anatolij Jefimov, KSS
5 hlasov
47
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
48
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
49
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov