Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
52,11%
Milan Belica SMER - SD
47,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
48,48%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
31,82%
Peter Oremus NEKA
15,15%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
4,55%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
2
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
20 hlasov
3
Róbert Balkó, SMK-MKP
16 hlasov
4
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
16 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
16 hlasov
6
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
16 hlasov
7
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
14 hlasov
8
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
9
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
10
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
13 hlasov
11
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
13 hlasov
12
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
13 hlasov
13
Anna Čagalová, SNS
13 hlasov
14
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
15
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
12 hlasov
16
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
17
Ivan Habiňák, SNS
11 hlasov
18
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
11 hlasov
19
Peter Oremus, NEKA
11 hlasov
20
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
9 hlasov
21
Milan Greguš, SNS
9 hlasov
22
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
9 hlasov
23
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
24
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
9 hlasov
25
Pavol Dávid, SMS
9 hlasov
26
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
27
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
28
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
29
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
30
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
31
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
32
Ladislav Prešinský, NEKA
6 hlasov
33
Juraj Gajdoš, SNS
5 hlasov
34
Eva Antošová, SNS
5 hlasov
35
Pavol Leštinský, KSS
5 hlasov
36
Jaroslav Lörinčík, KSS
5 hlasov
37
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
38
Marta Miklošková, KDS
5 hlasov
39
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
40
Milena Candráková, KSS
4 hlasov
41
Jozef Čapla, SNS
4 hlasov
42
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasov
43
Jaroslav Lopata, KSS
4 hlasov
44
Miloslav Horka, SNS
4 hlasov
45
Juraj Uhrín, SĽS
4 hlasov
46
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
47
Eduard Kolesár, ASV
4 hlasov
48
Oľga Froncová, SNS
3 hlasov
49
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
50
Ján Kollár, KSS
3 hlasov
51
Jozef Šiška, KSS
3 hlasov
52
Peter Spišiak, NaS - ns
3 hlasov
53
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
3 hlasov
54
Viliam Mokraň, KĽS
3 hlasov
55
Martin Mikuláš, SNS
3 hlasov
56
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
57
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
2 hlasov
58
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
2 hlasov
59
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
60
Pavol Otepka, ASV
2 hlasov
61
Stanislav Hamar, SNS
2 hlasov
62
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
63
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
2 hlasov
64
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
65
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
66
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
67
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
68
Ivana Matušková, SMS
1 hlasov
69
Milan Chalachan, SMS
1 hlasov
70
Andrea Samková, KĽS
71
Vladislav Borík, SOĽ
72
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
73
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ

Volebná účasť

21,17
%
2017 1. kolo
8,61
%
2013 2. kolo
8,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,17%
2013 2. kolo 8,61%
2013 1. kolo 8,24%