Jelka okres Galanta

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
55,03%
Martin Červenka NEKA
19,56%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
11,77%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
3,27%
Roland Hakszer NEKA
3,04%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,73%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,65%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,78%
Roman Chudý ŽIVOT
0,62%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
795 hlasov
2
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
573 hlasov
3
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
554 hlasov
4
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
545 hlasov
5
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
445 hlasov
6
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
419 hlasov
7
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
289 hlasov
8
Peter Paška, NEKA
137 hlasov
9
Michael Boško, Progresívne Slovensko
111 hlasov
10
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
106 hlasov
11
Juraj Bottka, NEKA
104 hlasov
12
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
102 hlasov
13
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
84 hlasov
14
Maroš Kollárik, NEKA
74 hlasov
15
Slávka Kramárová, SNS
66 hlasov
16
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
66 hlasov
17
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
63 hlasov
18
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
60 hlasov
19
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
57 hlasov
20
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
56 hlasov
21
Matej Godáň, NEKA
52 hlasov
22
Valéria Mýtniková, NEKA
51 hlasov
23
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
24
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
47 hlasov
25
Marta Vajdová, NEKA
47 hlasov
26
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
46 hlasov
27
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
44 hlasov
28
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
43 hlasov
29
Miroslav Štibráni, NEKA
42 hlasov
30
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
31
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
42 hlasov
32
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
39 hlasov
33
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
38 hlasov
34
Vladimír Danko, ŽIVOT
36 hlasov
35
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
36 hlasov
36
Martin Tomčányi, NEKA
35 hlasov
37
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
29 hlasov
38
Ľuboš Šúry, SMER - SD
29 hlasov
39
Roman Súkeník, SMER - SD
28 hlasov
40
Milan Zeleňák, ŽIVOT
26 hlasov
41
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
42
Anton Vizváry, NK/NEKA
21 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
16 hlasov

Volebná účasť

50,79 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,79 %
04.11. 2017 1. kolo 15,42 %
23.11. 2013 2. kolo 19,39 %
09.11. 2013 1. kolo 16,46 %