Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
54,93%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
45,07%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
46,70%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
39,15%
Peter Oremus NEKA
10,85%
Viliam Mokraň KĽS
1,42%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,94%
Robert Dick MS
0,94%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Chalachan, SMS
97 hlasov
2
Róbert Balkó, SMK-MKP
72 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
4
Ivana Matušková, SMS
50 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
40 hlasov
6
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
40 hlasov
7
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
40 hlasov
8
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
39 hlasov
9
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
10
Peter Oremus, NEKA
38 hlasov
11
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
12
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
32 hlasov
13
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
31 hlasov
14
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
31 hlasov
15
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
30 hlasov
16
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
29 hlasov
17
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
28 hlasov
18
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
19
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
20
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
27 hlasov
21
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
25 hlasov
22
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
23
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
24
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
25
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
26
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
23 hlasov
27
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
22 hlasov
28
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
29
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
22 hlasov
30
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
20 hlasov
31
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
18 hlasov
32
Eva Antošová, SNS
17 hlasov
33
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
34
Ladislav Prešinský, NEKA
15 hlasov
35
Juraj Gajdoš, SNS
13 hlasov
36
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
12 hlasov
37
Pavol Dávid, SMS
12 hlasov
38
Pavol Otepka, ASV
11 hlasov
39
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
11 hlasov
40
Jozef Čapla, SNS
10 hlasov
41
Ivan Habiňák, SNS
10 hlasov
42
Vladimír Lauko, SNS
10 hlasov
43
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
10 hlasov
44
Milena Candráková, KSS
9 hlasov
45
Stanislav Hamar, SNS
9 hlasov
46
Eduard Kolesár, ASV
8 hlasov
47
Dušan Janek, KSS
7 hlasov
48
Miloslav Horka, SNS
7 hlasov
49
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
50
Marta Miklošková, KDS
7 hlasov
51
Oľga Froncová, SNS
7 hlasov
52
Ján Kollár, KSS
6 hlasov
53
Oľga Otrasová, KSS
6 hlasov
54
Viliam Mokraň, KĽS
6 hlasov
55
Milan Greguš, SNS
6 hlasov
56
Anton Žikla, KSS
5 hlasov
57
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
58
Anna Čagalová, SNS
5 hlasov
59
Andrea Samková, KĽS
5 hlasov
60
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
61
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
62
Lenka Slováčiková, NaS - ns
4 hlasov
63
Jozef Šiška, KSS
4 hlasov
64
Miroslav Timko, KSS
3 hlasov
65
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasov
66
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
67
Jaroslav Lopata, KSS
3 hlasov
68
Vladislav Borík, SOĽ
2 hlasov
69
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
70
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
71
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
73
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov

Volebná účasť

24,65
%
2017 1. kolo
12,86
%
2013 2. kolo
13,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,65%
2013 2. kolo 12,86%
2013 1. kolo 13,16%