Jelenec okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
24,82%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,66%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,49%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12,59%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,83%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,94%
Martin Kusenda NEKA
4,86%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,32%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,52%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,62%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Dvonč, NEKA
93 hlasov
2
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
77 hlasov
3
Štefan Štefek, NEKA
77 hlasov
4
Štefan Korman, NEKA
75 hlasov
5
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
61 hlasov
7
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
8
Šimon Kónya, NEKA
59 hlasov
9
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
58 hlasov
10
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
11
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
56 hlasov
12
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
55 hlasov
13
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
14
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
15
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
48 hlasov
16
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
47 hlasov
17
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
18
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
19
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
20
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
40 hlasov
21
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
22
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
38 hlasov
23
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
38 hlasov
24
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
25
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
26
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
37 hlasov
27
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
28
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
37 hlasov
29
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
30
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
32 hlasov
31
Ľubomír Moravčík, NEKA
32 hlasov
32
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
33
Peter Košťál, NEKA
31 hlasov
34
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
35
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
31 hlasov
36
Peter Pukan, REPUBLIKA
31 hlasov
37
Martin Balko, Progresívne Slovensko
30 hlasov
38
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
39
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
29 hlasov
40
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
41
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
42
Erik Blaško, NK/NEKA
26 hlasov
43
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
44
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
45
Martin Čepček, ŽIVOT
25 hlasov
46
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
25 hlasov
47
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
24 hlasov
48
Marta Rácová, NEKA
24 hlasov
49
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
24 hlasov
50
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
51
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
23 hlasov
52
Lívia Šumichrastová, NEKA
22 hlasov
53
Peter Andel, Progresívne Slovensko
22 hlasov
54
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
22 hlasov
55
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
56
Igor Husár, REPUBLIKA
21 hlasov
57
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
58
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
21 hlasov
59
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
21 hlasov
60
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
20 hlasov
61
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
20 hlasov
62
Martin Skovajsa, NEKA
19 hlasov
63
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
19 hlasov
64
Jana Pukanová, REPUBLIKA
19 hlasov
65
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
18 hlasov
66
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
67
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
68
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
69
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
70
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
71
Milan Chmelár, NEKA
17 hlasov
72
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
17 hlasov
73
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
74
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
75
Martin Bóri, REPUBLIKA
16 hlasov
76
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
16 hlasov
77
Radoslav Kriváček, NEKA
15 hlasov
78
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
14 hlasov
79
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
80
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
81
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
14 hlasov
82
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
14 hlasov
83
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
14 hlasov
84
Jarmila Králová, NEKA
13 hlasov
85
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
13 hlasov
86
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
13 hlasov
87
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
88
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
89
Ladislav Turba, NEKA
12 hlasov
90
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
11 hlasov
91
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
92
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
11 hlasov
93
Miroslav Gut, NEKA
10 hlasov
94
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
10 hlasov
95
Peter Božík, Hnutie ONÁS
10 hlasov
96
Soňa Ďuríková, NEKA
9 hlasov
97
Peter Paučo, NK/NEKA
9 hlasov
98
Juraj Vízy, NK/NEKA
8 hlasov
99
Juraj Švarc, NEKA
8 hlasov
100
Dušan Tóth, NEKA
8 hlasov
101
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
102
Darina Zlatošová, NK/NEKA
7 hlasov
103
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
7 hlasov
104
Pavol Mada, NEKA
7 hlasov
105
Miloš Macho, NK/NEKA
4 hlasov
106
Oľga Paučová, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

36,09 %

Historický vývoj

29.10. 2022 36,09 %
04.11. 2017 1. kolo 24,65 %
23.11. 2013 2. kolo 12,86 %
09.11. 2013 1. kolo 13,16 %