Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
40,83%
Milan Belica NEKA
39,91%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,80%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
6,42%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,38%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,38%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,92%
Martin Kusenda NEKA
0,92%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,46%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
75 hlasov
2
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
68 hlasov
3
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
4
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
45 hlasov
5
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
44 hlasov
6
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
42 hlasov
7
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
40 hlasov
8
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
40 hlasov
9
Otokar Klein, NEKA
40 hlasov
10
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
11
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
12
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
13
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
14
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
15
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
26 hlasov
16
Alena Jaššová, REPUBLIKA
26 hlasov
17
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
18
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
23 hlasov
19
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
23 hlasov
20
Marcel Filaga, NEKA
22 hlasov
21
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19 hlasov
22
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
23
Judita Laššáková, NEKA
17 hlasov
24
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
25
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
26
Miloš Rybár, NEKA
14 hlasov
27
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
28
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
29
Marek Šimunek, NEKA
12 hlasov
30
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
31
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
32
Stanislav Petráš, NEKA
10 hlasov
33
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
10 hlasov
34
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
35
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
36
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
37
Erik Kliment, NEKA
10 hlasov
38
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
39
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
40
Peter Chmelo, REPUBLIKA
9 hlasov
41
Ivan Katona, NEKA
9 hlasov
42
Richard Gajdoš, NEKA
8 hlasov
43
Jozef Zaťko, NK/NEKA
7 hlasov
44
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
45
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
46
František Slávik, Progresívne Slovensko
6 hlasov
47
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
48
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
6 hlasov
49
Gabriel Katona, NEKA
6 hlasov
50
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
51
Denis Gondžala, REPUBLIKA
6 hlasov
52
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
53
Michal Prešinský, REPUBLIKA
5 hlasov
54
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
55
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
56
Martin Búry, NEKA
5 hlasov
57
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
58
Peter Podbehlý, NEKA
5 hlasov
59
Pavol Timko, REPUBLIKA
4 hlasov
60
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
61
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
62
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
63
Dušan Pukanec, NK/NEKA
3 hlasov
64
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
2 hlasov
65
Adam Meško, DOMOV-NS
2 hlasov
66
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
67
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
68
Miroslav Kleman, NK/NEKA
1 hlasov
69
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

41,59 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,59 %
04.11. 2017 1. kolo 32,31 %
23.11. 2013 2. kolo 19,53 %
09.11. 2013 1. kolo 22,18 %