vyberte rok
Jastrabie pri Michalovciachokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
55,56%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22,22%
Jarmila Tkáčová SNS
8,89%
Jozef Bobík NEKA
4,44%
Róbert Bačinský NEKA
2,22%
Oliver Petrík JĽSS
2,22%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,22%
Adam Šepetka NAJ
2,22%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

18,47
%
2017 1. kolo
13,72
%
2013 2. kolo
22,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,47%
2013 2. kolo 13,72%
2013 1. kolo 22,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER-SD
22 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
17 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
14 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
13 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER-SD
10 hlasov
6
Dušan Goda, NEKA
8 hlasov
7
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
8
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
9
Pavol Kuchta, SMER-SD
7 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
7 hlasov
11
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Timea Sotáková, SMER-SD
6 hlasov
13
Marián Nistor, ŠKV
6 hlasov
14
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
15
Jozef Bobík, NEKA
6 hlasov
16
Peter Borza, SNS
6 hlasov
17
Karol Pavelka, SNS
6 hlasov
18
Stanislav Gaľa, ŠKV
6 hlasov
19
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
20
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
21
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
22
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
23
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Peter Malík, SNS
3 hlasov
25
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
26
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasov
27
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
28
Matej Šarocký, ŠANCA
3 hlasov
29
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Erik Sibal, NEKA
2 hlasov
31
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
32
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Marek Misár, NAJ
2 hlasov
35
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
36
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
37
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
39
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
40
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
41
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
44
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
46
Marek Švingál, ŠKV
1 hlasov
47
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
48
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Peter Horňák, DS
1 hlasov
51
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
52
Ľudovít Adam, NEKA
1 hlasov
53
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
54
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Jozef Jambor, NAJ
56
Peter Jakab, MOST - HÍD
57
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
58
Marián Markovič, ŠKV
59
Jozef Onda, NAJ
60
Branislav Sijka, NEKA
61
Ján Viselka, NEKA
62
Oskar Szabo, SZS
63
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
64
Tibor Varga, SMK-MKP
65
Mária Vargová, MOST - HÍD
66
Ildikó Vargová, ŠKV
67
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
68
Marta Hermannová, NAJ
69
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
70
Peter Badida, VZDOR
71
Mária Bálintová, MOST - HÍD
72
Milan Barančík, ÚSVIT
73
Viliam Brandis, NAJ
74
Iveta Golmicová, ŠANCA