Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,00%
Rudolf Bauer KDS
20,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
51,11%
Rudolf Bauer KDS
31,11%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,67%
Ivan Kuhn OKS
4,44%
Dominika Palaščáková NOVA
2,22%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,22%
Jozef Holečko NEKA
2,22%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Oliver Petrík, NEKA
28 hlasov
2
František Farkaš, SMER - SD
20 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
19 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
17 hlasov
5
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
6
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
14 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
11 hlasov
9
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
9 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
12
Ľubica Rošková, SMER - SD
8 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
16
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
18
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
19
Slavomír Žužo, MS
4 hlasov
20
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
21
Milan Kaplan, NOVA
4 hlasov
22
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
23
Juraj Brecko, KSS
4 hlasov
24
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
26
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
27
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
28
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
29
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
30
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasov
31
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
32
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
33
Stanislav Gaľa, SNS
2 hlasov
34
Martin Magura, SMS
2 hlasov
35
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
36
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
37
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
38
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
39
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
40
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
41
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
42
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
43
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
44
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
45
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
46
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
48
Andrea Sisák, NEKA
49
Vladimíra Fortunová, KSS
50
Gábor Mihók, SMK-MKP
51
Jaroslav Ferenc, KĽS
52
Tomáš Bubelíny, NOVA
53
Attila Barkó, SMK-MKP
54
Dagmara Balogová, KSS
55
Tibor Varga, SMK-MKP

Volebná účasť

18,47
%
2017 1. kolo
13,72
%
2013 2. kolo
22,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,47%
2013 2. kolo 13,72%
2013 1. kolo 22,74%