vyberte rok
Jastrabie nad Topľouokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
42,74%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
41,03%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6,84%
Ján Garaj NEKA
2,56%
Miroslav Škvarek SNS
2,56%
František Bednár NAJ
0,85%
Pavol Gašper NEKA
0,85%
Andrej Gmitter NEKA
0,85%
František Oľha Šanca
0,85%
Milan Šteiner SZS
0,85%
Eduard Markovič NEKA
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

35,22
%
2017 1. kolo
48,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,22%
2013 1. kolo 48,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER-SD
50 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
3
Miroslav Baník, NEKA
35 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
35 hlasov
5
Štefan Straka, NEKA
32 hlasov
6
Samuel Bruss, NEKA
30 hlasov
7
Peter Kocák, NEKA
29 hlasov
8
Ján Ragan, NEKA
24 hlasov
9
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Roman Goroľ, EDS
14 hlasov
12
Miroslava Urbanová, NaS - ns
13 hlasov
13
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Štefan Hreha, SMER-SD
12 hlasov
15
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
16
Milan Bužo, EDS
11 hlasov
17
Juraj Kuročka, SMER-SD
11 hlasov
18
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
19
Andrej Krišanda, SNS
10 hlasov
20
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
21
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
23
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
7 hlasov
24
Alfonz Kobielský, NEKA
7 hlasov
25
Marta Vagaská, SNS
7 hlasov
26
Martina Hliboká, SOĽ
6 hlasov
27
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
28
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Peter Novák, SNS
5 hlasov
30
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasov
31
Ivan Koščík, NEKA
3 hlasov
32
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Ľubomír Lukič, SMER-SD
3 hlasov
34
Ondrej Hreha, SZS
3 hlasov
35
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasov
37
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
38
Peter Treciak, NaS - ns
2 hlasov
39
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Ľubomír Pidaný, SNS
2 hlasov
41
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasov
42
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
43
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
44
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
46
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
47
Monika Palková, SP
1 hlasov
48
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
50
Marián Hreňo, SOĽ
51
Jozef Karchňak, ÚSVIT
52
Ján Laco, ŠANCA
53
Anton Orokocký, VZDOR
54
Zuzana Zavadská, SZ