Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
59,21%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,89%
Štefan Straka KSS
3,95%
Jozef Mihalčin SĽS
1,97%
Dorota Bujňáková NP
1,32%
Anton Korba NEKA
0,66%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Džuka, SOĽ
137 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
68 hlasov
3
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
4
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38 hlasov
5
Miroslav Gešper, NEKA
28 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER - SD
22 hlasov
7
Miroslava Urbanová, NaS - ns
19 hlasov
8
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
9
Ján Ragan, SMER - SD
16 hlasov
10
Alfonz Kaliaš, SRÚS
15 hlasov
11
Miroslav Kaliaš, SRK
13 hlasov
12
Štefan Straka, KSS
12 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
11 hlasov
14
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
15
Dušan Molek, SMER - SD
9 hlasov
16
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
17
Marcela Pčolinská, NOVA
8 hlasov
18
Eva Lenková, NaS - ns
7 hlasov
19
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
20
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
21
Monika Palková, Z-SNP
6 hlasov
22
Dávid Capik, SNS
6 hlasov
23
Milan Madura, ĽS-HZDS
5 hlasov
24
Marek Cerula, SNS
4 hlasov
25
Lukáš Bičej, KOS
4 hlasov
26
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
27
Ľubomír Lukič, SMER - SD
4 hlasov
28
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
29
Rastislav Košalko, KOS
3 hlasov
30
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
31
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
32
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
33
Helena Vancáková, 99%, PaS
3 hlasov
34
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Matúš Krajňák, SĽS
2 hlasov
36
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
37
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
38
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
39
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
40
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
41
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
42
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
43
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
44
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
45
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
46
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
47
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
48
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
51
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
52
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
53
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
54
Gabriel Vilcega, NaS - ns
55
Ján Katriňák, SRK
56
Jozef Tomašik, SNS
57
Emília Rujaková, SĽS
58
Milan Reich, KOS
59
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
60
Radovan Kapraľ, KOS
61
Miroslav Hlavatý, SĽS

Volebná účasť

35,22
%
2017 1. kolo
48,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,22%
2013 1. kolo 48,40%