Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
68,08%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,55%
Milan Belica NEKA
7,51%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,05%
Martin Kusenda NEKA
2,11%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,64%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,41%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,94%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,23%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,23%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
195 hlasov
2
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
145 hlasov
3
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
121 hlasov
4
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
71 hlasov
5
Otokar Klein, NEKA
61 hlasov
6
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
58 hlasov
7
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
8
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
9
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
10
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
11
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
34 hlasov
12
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
13
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
29 hlasov
14
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
15
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
16
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
17
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
18
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
25 hlasov
19
Marek Šimunek, NEKA
23 hlasov
20
Pavol Timko, REPUBLIKA
23 hlasov
21
Peter Podbehlý, NEKA
22 hlasov
22
Marcel Filaga, NEKA
22 hlasov
23
Ivan Katona, NEKA
22 hlasov
24
Miloš Rybár, NEKA
21 hlasov
25
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
20 hlasov
26
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
27
Stanislav Petráš, NEKA
18 hlasov
28
Gabriel Katona, NEKA
18 hlasov
29
Judita Laššáková, NEKA
18 hlasov
30
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17 hlasov
31
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
32
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
16 hlasov
33
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
34
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
15 hlasov
35
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
36
Michal Prešinský, REPUBLIKA
14 hlasov
37
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
38
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
39
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
40
Jozef Zaťko, NK/NEKA
13 hlasov
41
Peter Chmelo, REPUBLIKA
13 hlasov
42
Denis Gondžala, REPUBLIKA
12 hlasov
43
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
44
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
12 hlasov
45
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
46
Martin Búry, NEKA
11 hlasov
47
Richard Gajdoš, NEKA
11 hlasov
48
Dušan Pukanec, NK/NEKA
10 hlasov
49
Alena Jaššová, REPUBLIKA
10 hlasov
50
František Slávik, Progresívne Slovensko
8 hlasov
51
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
52
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
8 hlasov
53
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
8 hlasov
54
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
55
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
7 hlasov
56
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
57
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
58
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
6 hlasov
59
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
60
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
61
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
62
Erik Kliment, NEKA
4 hlasov
63
Miroslav Kleman, NK/NEKA
4 hlasov
64
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
65
Adam Meško, DOMOV-NS
4 hlasov
66
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
67
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
68
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
69
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
70
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov

Volebná účasť

51,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,86 %
04.11. 2017 1. kolo 24,82 %
23.11. 2013 2. kolo 10,71 %
09.11. 2013 1. kolo 11,49 %