Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
77,59%
Rudolf Bauer KDS
22,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,50%
Rudolf Bauer KDS
14,50%
Dominika Palaščáková NOVA
7,25%
Lukáš Sisák KSS
3,05%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,67%
Jozef Holečko NEKA
2,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,91%
Jaroslav Džunko NEKA
1,91%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,15%
Ivan Kuhn OKS
0,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jenő Csoltkó, NEKA
178 hlasov
2
Július Grulyo, NEKA
168 hlasov
3
Ivan Hriczko, NEKA
152 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
141 hlasov
5
László Iván, SMK-MKP
114 hlasov
6
László Köteles, SMK-MKP
59 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
49 hlasov
8
Vladimír Popovič, SMS
45 hlasov
9
Ladislav Bartók, NEKA
42 hlasov
10
Jozef Holečko, NEKA
37 hlasov
11
Marián Tóth, SaS
34 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
13
Jozef Konkoly, SMER - SD
32 hlasov
14
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
15
Roman Horváth, SRÚS
16 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
16 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
18
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
19
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
20
Dominika Palaščáková, NOVA
15 hlasov
21
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
22
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
23
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
24
Ľubica Holováčová, SĽS
13 hlasov
25
Michal Rečka, SMER - SD
12 hlasov
26
Miroslav Bačenko, NEKA
11 hlasov
27
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
28
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
10 hlasov
30
Slavomír Horváth, SNS
10 hlasov
31
Ján Marton, NOVA
9 hlasov
32
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
33
Ján Stanislav, SNS
7 hlasov
34
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
6 hlasov
36
Elena Majancsíková, SĽS
6 hlasov
37
František Petro, SMER - SD
6 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
6 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
40
Karol Dzugas, NEKA
6 hlasov
41
Róbert Šándor, NEKA
6 hlasov
42
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
43
Monika Vargová, SNS
5 hlasov
44
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
45
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
46
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
47
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
48
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
49
Marián Kertész, PD
5 hlasov
50
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
51
Ivan Buchla, SNS
4 hlasov
52
Alexander Bimbo, SRÚS
4 hlasov
53
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
54
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
55
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
56
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
57
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
58
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
59
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
60
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
61
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov

Volebná účasť

30,86
%
2017 1. kolo
11,46
%
2013 2. kolo
18,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,86%
2013 2. kolo 11,46%
2013 1. kolo 18,50%