Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
48,72%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35,90%
Jozef Mihalčin SĽS
8,97%
Štefan Straka KSS
2,56%
Dorota Bujňáková NP
1,28%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,28%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,28%
Anton Korba NEKA
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gabriel Vilcega, NaS - ns
39 hlasov
2
Dušan Molek, SMER - SD
36 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
4
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
22 hlasov
6
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
7
Lukáš Bičej, KOS
14 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
11 hlasov
9
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
10
Ján Ragan, SMER - SD
11 hlasov
11
Juraj Kuročka, SMER - SD
11 hlasov
12
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
13
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
14
Jozef Mihalčin, SĽS
9 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
16
Marek Cerula, SNS
6 hlasov
17
Michal Džuka, SOĽ
5 hlasov
18
Dušan Haľko, SNS
5 hlasov
19
Milan Madura, ĽS-HZDS
5 hlasov
20
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
21
Anton Korba, NEKA
4 hlasov
22
Ján Popaďak, 99%, PaS
4 hlasov
23
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
24
Peter Jacko, EDS
3 hlasov
25
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
26
Jozef Berta, SMER - SD
3 hlasov
27
Ľubomír Pidany, SĽS
3 hlasov
28
Marcela Pčolinská, NOVA
3 hlasov
29
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
31
Monika Palková, Z-SNP
2 hlasov
32
Rastislav Košalko, KOS
2 hlasov
33
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
34
Pavol Štefanko, EDS
2 hlasov
35
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
36
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
37
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
38
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
39
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
40
Milan Reich, KOS
1 hlasov
41
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
42
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
43
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
44
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
45
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
46
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
47
Miroslava Urbanová, NaS - ns
48
Dávid Capik, SNS
49
Pavol Drobný, SĽS
50
Štefan Straka, KSS
51
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
52
Emília Rujaková, SĽS
53
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
54
Eva Lenková, NaS - ns
55
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
56
Miroslav Hlavatý, SĽS
57
Ján Katriňák, SRK
58
Jozef Karchňák, ÚSVIT
59
Ján Jevín, SNS
60
Miroslav Gešper, NEKA
61
Jozef Džurdženík, SNS

Volebná účasť

40,88
%
2017 1. kolo
46,99
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,88%
2013 1. kolo 46,99%