vyberte rok
Jasenieokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,36%
Marian Kotleba ĽSNS
28,47%
Martin Juhaniak NEKA
27,48%
Igor Kašper NEKA
2,72%
Miroslav Gálik NAS
0,74%
Milan Urbáni SMS
0,74%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,25%
Alena Piovarčiová NP
0,25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

43,54
%
2017 1. kolo
20,81
%
2013 2. kolo
17,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,54%
2013 2. kolo 20,81%
2013 1. kolo 17,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
228 hlasov
2
Tomáš Abel, NEKA
186 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
137 hlasov
4
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
93 hlasov
5
Jozef Tokár, NEKA
73 hlasov
6
Jaroslav Demian, SMER-SD
57 hlasov
7
Daniel Struhár, NEKA
48 hlasov
8
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
9
Andrej Barančok, NEKA
43 hlasov
10
Milan Belko, NEKA
40 hlasov
11
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
12
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
13
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
14
Bohuslav Nemky, SMER-SD
35 hlasov
15
Martin Ridzoň, NEKA
35 hlasov
16
Vratko Strmeň, NEKA
30 hlasov
17
Ján Račák, SMER-SD
29 hlasov
18
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
19
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
20
Miroslav Fašang, NEKA
28 hlasov
21
Jerguš Ridzoň, NEKA
25 hlasov
22
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
23
Marian Pavúk, NEKA
22 hlasov
24
Andrea Kirschová, NEKA
22 hlasov
25
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
26
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
17 hlasov
27
Roman Švantner, DOMA DOBRE
17 hlasov
28
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
29
Peter Bánik, SNS
15 hlasov
30
Peter Ondriaš, ŠANCA
14 hlasov
31
Marcel Pollák, SNS
14 hlasov
32
Ingrid Poliaková, SNS
13 hlasov
33
Ivan Brozman, NEKA
13 hlasov
34
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
35
Juraj Uhrin, NEKA
12 hlasov
36
Zuzana Kúdelková, KSS
11 hlasov
37
Michal Kantor, SZS
9 hlasov
38
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
39
Andrej Majerík, VZDOR
5 hlasov
40
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
41
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
42
Jozef Harvan, SRK
3 hlasov
43
Ivan Bobák, SZS
2 hlasov