Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
62,86%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22,86%
Štefan Straka KSS
5,71%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,86%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,86%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,86%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Benko, SMER - SD
14 hlasov
2
Radoslav Čuha, SMER - SD
13 hlasov
3
Miroslav Lukáč, SMER - SD
11 hlasov
4
Michal Kaliňák, SMER - SD
11 hlasov
5
Branko Benko, SMER - SD
11 hlasov
6
Peter Hatalčík, SMER - SD
11 hlasov
7
Miroslav Leško, SMER - SD
11 hlasov
8
Jozef Kičura, SMER - SD
10 hlasov
9
Vladislav Bašista, SMER - SD
10 hlasov
10
Mikuláš Komanický, SMER - SD
9 hlasov
11
Daniel Antolík, SNS
8 hlasov
12
Jiří Ballarin, NEKA
7 hlasov
13
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
7 hlasov
14
Emil Chlapeček, SMER - SD
7 hlasov
15
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
16
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
17
Marián Krakovský, KSS
3 hlasov
18
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
19
Ján Andrejko, NEKA
3 hlasov
20
Ivan Benko, NEKA
3 hlasov
21
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
22
Iveta Baranová, NEKA
3 hlasov
23
Viliam Sedlák, 99%, PaS
2 hlasov
24
Pavel Hagyari, NEKA
2 hlasov
25
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Andrej Buday, SaS
2 hlasov
27
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
28
Radomír Kreheľ, NEKA
2 hlasov
29
Cyril Leško, SNS
2 hlasov
30
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
31
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
32
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Kakaščik, NEKA
1 hlasov
34
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
35
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
36
Peter Klein, NEKA
1 hlasov
37
Anton Klimko, NOVA
1 hlasov
38
Vladimír Feľbaba, NOVA
1 hlasov
39
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
40
Viera Leščáková, NOVA
1 hlasov
41
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
42
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
43
František Janus, NEKA
1 hlasov
44
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
45
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
46
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
47
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
48
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
49
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
50
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
51
Stanislav Grega, NEKA
1 hlasov
52
Marek Guman, NEKA
1 hlasov
53
Štefan Hatok, NEKA
1 hlasov
54
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
55
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
56
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
57
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
58
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
59
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
60
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
61
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
62
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
63
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
64
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
65
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
66
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
67
Tibor Bažo, SRÚS
68
Zdenko Velecký, NEKA
69
Peter Bugár, KSS
70
Viera Vasiliaková, KSS
71
František Balog, SRÚS
72
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
73
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
74
Ladislav Babuščák, NOVA
75
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
76
Ján Dobrovič, NEKA
77
Alica Dragulová, NOVA
78
Pavol Kleban, SNS
79
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
80
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
81
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
82
Ľuba Kráľová, NEKA
83
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
84
Igor Kreta, KSS
85
Pavel Mihaľák, NEKA
86
Janette Langová, NOVA
87
Radko Lapoš, NEKA
88
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
89
Ján Katica, NEKA
90
Stanislav Šváby, NOVA
91
Richard Drutarovský, NOVA
92
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
93
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
94
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
95
Jozef Frankovský, NEKA
96
Ondrej Gubač, NEKA
97
Rudolf Voit, NEKA
98
Michal Hlivjak, 99%, PaS
99
Milan Hlivjak, 99%, PaS
100
Ján Jacoš, 99%, PaS
101
Patrik Tomič, NEKA
102
Stanislav Mathia, NOVA

Volebná účasť

24,41
%
2017 1. kolo
15,51
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,41%
2013 1. kolo 15,51%