Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37,31%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
31,34%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
10,45%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
8,96%
Dorota Bujňáková NP
2,99%
Štefan Straka KSS
2,99%
Anton Korba NEKA
2,99%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,99%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Ceľuch, NEKA
46 hlasov
2
Martin Šmilňák, NEKA
35 hlasov
3
František Ferenc ml., NEKA
34 hlasov
4
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
5
Richard Koky, NEKA
26 hlasov
6
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
7
Anton Lamanec, NEKA
24 hlasov
8
Slavomír Kopáč, NEKA
22 hlasov
9
Peter Hritz, SMER - SD
20 hlasov
10
Patrik Mihaľ, NOVA
20 hlasov
11
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
12
Boris Hanuščak, SMER - SD
18 hlasov
13
Jozef Kuchta, NEKA
18 hlasov
14
Štefan Harčarufka, NOVA
16 hlasov
15
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
16
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
17
Vladimír Ondruš, SMER - SD
15 hlasov
18
Arne Kroták, NOVA
14 hlasov
19
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
20
Andrej Havrilla, SMER - SD
13 hlasov
21
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
22
Jozef Halecký, SMER - SD
12 hlasov
23
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
24
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
11 hlasov
25
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
26
Jozef Guliga, SMER - SD
11 hlasov
27
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
28
Miroslav Bujda, SMER - SD
10 hlasov
29
Jozef Janiga, SMER - SD
10 hlasov
30
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
31
Michal Sýkora, SMER - SD
9 hlasov
32
Mária Trembáčová, NEKA
9 hlasov
33
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
34
Ján Paľa, NOVA
8 hlasov
35
Martin Choma, NEKA
8 hlasov
36
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
37
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
38
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
39
Rudolf Abrahám, SMER - SD
7 hlasov
40
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
41
Milan Antaš, SOĽ
6 hlasov
42
Ján Dravecký, NOVA
6 hlasov
43
Jozef Kmec, NEKA
6 hlasov
44
Anna Petričová, NEKA
6 hlasov
45
Danka Vančišinová, SMER - SD
6 hlasov
46
Jozef Bogdan, SNS
5 hlasov
47
Peter Roth, OKS
5 hlasov
48
Jana Dudová, NOVA
4 hlasov
49
Helena Leščišinová, SMER - SD
4 hlasov
50
František Bednár, SĽS
3 hlasov
51
Peter Dujava, NEKA
3 hlasov
52
Milan Benka, NOVA
3 hlasov
53
Veronika Brijová, SNS
3 hlasov
54
Peter Brenišin, SMER - SD
3 hlasov
55
Daniel Abaffy, SĽS
3 hlasov
56
Elena Bačkorová, SĽS
2 hlasov
57
Slavomír Božoň, SaS
2 hlasov
58
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
59
Peter Jakubčák, KSS
2 hlasov
60
Milan Korenko, SĽS
2 hlasov
61
Ľubomír Kroščen, SĽS
2 hlasov
62
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
63
Anna Ondrušeková, NEKA
2 hlasov
64
Iveta Martonová, 99%, PaS
2 hlasov
65
Ladislav Trembáč, SMS
2 hlasov
66
Mário Kovalčík, NEKA
1 hlasov
67
Peter Korba, KSS
1 hlasov
68
Branislav Švec, NOVA
1 hlasov
69
Tibor Rusiňak, DS
1 hlasov
70
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
1 hlasov
71
Kamil Horváth, SRK
1 hlasov
72
Ladislav Moravčík, NEKA
1 hlasov
73
Milan Marečák, SMS
1 hlasov
74
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
75
Anna Jablonovská, SĽS
76
Mária Ilenčíková, NEKA
77
Martin Ščuka, SRK
78
Ján Kuchta, SĽS
79
Jozef Teplický, SNS
80
Miroslav Ščurka, KSS
81
Marek Jackanič, ÚSVIT
82
Rastislav Wolf, SĽS
83
Miroslav Mydlo, SOĽ

Volebná účasť

43,46
%
2017 1. kolo
10,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,46%
2013 1. kolo 10,00%